2737
2739
اون گوه خوری کردن از طریق سطوح...

بلانسبت

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ ببخشید بلا نسبت ولی اعصابم ازشون خورد شد یه لحظه خیلیا بخاطر حرف اونا خودشون ازاد کردن

من آزاد نکردم دارم میوه و وسایلو ضدعفونی میکنم ولی کلی استرسم کم شده حالم بهتر شده 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
من آزاد نکردم دارم میوه و وسایلو ضدعفونی میکنم ولی کلی استرسم کم شده حالم بهتر شده 

منم کمی استرسم کم شده روزا اول همش دستتمم میلرزید  ولی نباید شل گرف

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2728
منم کمی استرسم کم شده روزا اول همش دستتمم میلرزید  ولی نباید شل گرف

نه شل نگرفتم اصولش همین بود ولی بلد نبودم چی بود اونجوری ...