2737
2734
من که هر چی میاد تو خونه یا باید الکل بزنم یا بشورم 

منم خوراکیا و میوه و ... را ضدعفونی و الکل میزنم ولی راستش لباسا رو اصلا به فکرم نرسید آخه وقتی تو مغازه پرو کردم دیگه شستن برا چیمه ویرووسی هم اگ میبود موقع پرو میگرفتم دیگه😐

پسرم =دنیام😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چی کار کردی همون طوری استفاده کردی یا چند روز قرنطینه کردیشون  

خب منم حساس بودم اولا ولی تازگیا میگن از روی سطوح و وسایل مریض نمیشه طرف...مصداقشم مامانبزرگم اینا مادرشوهرم اینا همسایمون بودن ،بیرون نمیرفتن زیاد وگرنه هیچی رو نمیشستن هیچی رو...مث قبل بودن

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2731
شستی یا نه چی کار کردی ؟ 

بشورشون شستنی هارو موقع دراوردنشون قسمت داخلی لباس شویی رو الکل بزن اونجا هایی که لباس میخوای بذاری داخلش میخوره اینور اونروش بعد لباسا شسته شده رو در اردست بهشون زدی دستت بشور ، کیف کفشم بذار ده روزی بمونه ممکنه الکل بزنی خراب شه فقط قسمتا استیل الکل بزن که بیست روز میمونه 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
اره میدونم یا باید بشورم یا ۲ هفته ای قرنطینش کنم منم خیلی میترسم 

ن اصلا نترس همین ک خریدی برو تو حموم بنداز تو لگن یکم صابون یا پودربزن بهش بزار یکم روش بمونه بعد ی چنگی بزن و ابکشی و تموم خشک شد میتونی بپوشی نترس من بیرون ی بار لباس پرو کردم و دکتر زنان رفتم هردوبار تا رسیدم خونه مستقیم رفتم لباسامو انداختم ماشین خودمم حموم کردم اومدم بیرون اینجوری خیالتم راحته

🤐
2740
ن اصلا نترس همین ک خریدی برو تو حموم بنداز تو لگن یکم صابون یا پودربزن بهش بزار یکم روش بمونه بعد ی ...

نه بابا حموم به گند میشه ابش میپره اینور اونر بنداز لباس شویی ،خودتم اگه پرو کردی برو حموم حمومم رفتی اول صورتت سرت شامپو بزن بعد ابو به سرت بریز بریزه به چش و دهنت چون ممکنه موهات صورتت به لباسا خورده باشه ...

بشورشون شستنی هارو موقع دراوردنشون قسمت داخلی لباس شویی رو الکل بزن اونجا هایی که لباس میخوای بذاری ...

والا من اوایل که ویروس ناشناخته بود اینطوری بودم الان که دیگه کامل شناخته شده سطوح و وسایل خطرناک نیس  فقط تماس مستقیم با فرد ...این کارا اعصاب آدمو خورد میکنه و اولین دیواره ایمنی که سیستم ایمنی خوده فرده ضعیف میشه از این گذشته بعد کرونا باید کلی خرج درمان وسواس میکردم ...

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
نه بابا حموم به گند میشه ابش میپره اینور اونر بنداز لباس شویی ،خودتم اگه پرو کردی برو حموم حمومم رفت ...

وای شما دقیقا مثل دوماه اول منی ...چقد اذیت میشدم خیلی خسته میشدم 

والا من اوایل که ویروس ناشناخته بود اینطوری بودم الان که دیگه کامل شناخته شده سطوح و وسایل خطرناک نی ...

اون گوه خوری کردن از طریق سطوح...

2706