2733
2739

میخام طلاق بگیرم ....امشب فک کنم اخر شبی بود ک خونش بودم ...اومدم خونه پدرم ....

کاری نکنید بد بودن و ب طور کامل بهتون نشون بدم 😹پاش بیوفته من از همتون عوضی ترم😇 😻             کاربر قدیمی زخم خورده ...ترک(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوف من چندماهه درگیرشم امروزم انداختمش زندان بخاطر مهریه دلم خنک شد

این بهم میگ مهریتو کامل میدم فقد برو 

کاری نکنید بد بودن و ب طور کامل بهتون نشون بدم 😹پاش بیوفته من از همتون عوضی ترم😇 😻             کاربر قدیمی زخم خورده ...ترک(:
2738
چرا میگه برو 

حالم خوب نیس الان از ماشین پرت شدم بیرون بت میگم 

الهی خدالعنتش کنه

چقد تنهام ..چقد حس بی کسی میکنم 

چرا از ماشین پرت شدی؟ چرا اینقدمصمم میگه مهریتو میدم جدا بشو؟ یکم توضیح بده

اختلاف سنیمون زیادع 

حرف همو نمیفهمیم 

میگ ناراحتم از اینکه تو خونمی

مهریتو میدم برو 

ب خانوادم توهین میکنه .دیگ امشب خیلی بحثمون جدی شد تو ماشین بودیم داشتیم میرفتیم خونه بش گفتم ببرمخونه بابام گف باشع 

نزدیکای خونه بابام این گف ک میبرمتخونه خودمون الان حال و حوصله رفتنب اونجا و روب رو شدن با پدرتو ندارم منم خیلی عصبی بودم در ماشینو باز کردم تو حین حرکت خودم میخاستم پیادع بشم ک پرت شدم پایین همه جام زخمه 

2706