2733
2734
عنوان

ابعاد عكس عروسيمون

197 بازدید | 16 پست

سلام خانوما ميخوام برم اتليه هماهنگ كنم ي لباس عروس وعكس بگيريم بريم خونمون  

بهش بگم ابعاد عكسارو چجوري بگيره

متن خوندی برای حاجت رواییم صلوات بفرست

من ۶۰ در ۹۰ گرفتم

اگر اشتباه نکنم 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عکسای اسپرتم بگیر.یدونشم حتما سیاه سفید بگیراندازه .عکساتم با خونت هماهنگ کن.ببین کجا خونه چ سایز عکسی بدردش میخوره.من تو خونم اصلا تابلو ندارم.فقط عکسای خودمونه.ولی نه زیاد.اندازه معقول و زیبا.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
اگه تعداد بیشتر میخوای سایز کوچک مثل ۲۰ در ۲۵، اگه یکی دوتاست ۵۰×70

ميخوام حداقل ١٥عكس معمولي داشته باشم با ابعاد متوسط بنظرت چقد ميشه اخه فعلا نميخوام تو البوم وشاسي بزنم دستم تنگه

آخي عزيزم به سلامتي انشالله خوشبخت بشي  منظورت عكسايي كه به ديوار بزني؟

نه فعلا عكسامون حالت خام ميخوام چون پولمونو داديم ب كار اينم ارايشگاه واتليه رو ميخوام خودم بدم  بعدا رو شاسي بزنم

ميخوام حداقل ١٥عكس معمولي داشته باشم با ابعاد متوسط بنظرت چقد ميشه اخه فعلا نميخوام تو البوم وشاسي ب ...

ابعاد متوسط همون ۲۰.۲۵ یا ۲۰.۳۰ میشه، کوچیکتر ۱۶.۲۱، قیمت بستگی به آتلیه داره و دکوراش و جنس کاغذ و...