2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییییییییی 

خواهری اسم کاربردیمو به یادت گذاشتم دختر جلف کاش میشد برگردی دوباره بهم دختر جلف ولی ایندفعه باهات قهر نمی کردم اینبار به قول خودت جایزه بهت یه بوس گنده میدادم خواهری من هنوزم همون دختر جلفم ولی فرقش اینجاست که دیگه خواهریو ندارم که بهم بگه دختر جلف ........
2728

ببین من خودم طبیعی بودم الان پسرم ۱۱ ماهس.کلا ۲ ماه درد کشیدم بعدش خوب خوب شدم انگارن انگار زاییدم ولی سز بده سال ها باید مراقب بخیه هات باشی الان یکی سز کرده بوده زیاد ب خودش نرسیده میگن بخیش از توترکیده ممکنه دوباره عمل شه

۱۳۹۹/۹/۹من توهمچین روزی ب ارزوم رسیدم خدانگام کرده خوشحالم کرده بالاخره منم خندیدم اون ازته دل خدایاااا مرسی😢

طبیعی درد زیاده میگن ولی همون موقعس بچه ک دنیا بیاد همه دردا میره البت من تجربه ندارما..ولی شاید بخوام طبیعی کنم😌

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2740

همه بدن ها عین هم نیستن من الان توسزارین فلج شدم تا ده روز کمرم درد شدید نه میتونستم راه برم نه بشینم فقط افتاده بودم بغلم میکردن تا دستشویی حتی  ولی دخترعمم ی هفته بعدش مسافرت بود 

خدایا شکرت 🙃
ببین من خودم طبیعی بودم الان پسرم ۱۱ ماهس.کلا ۲ ماه درد کشیدم بعدش خوب خوب شدم انگارن انگار زاییدم و ...

کیشه لطفا از زایمانت بگی از اولش

خدایا کمکم کن...تنهام نذار...لطفا برای مشکلم دعا کنید 💕🙏

اولش یه دردهایی داری قابل تحمله

بعدش در و دیوار گاز میگیری میری بیمارستان

بعدش دیگه اون آخرا که میخواد بیاد بیرون میگه تمومه میرم

یهو میاد بیرون انگار نه انگار چند لحظه پیش داشتی میمردی یهو همه چی تموم میشه

بخیه میزنن یه مدت کج میشینی 

تامام😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
ببین من خودم طبیعی بودم الان پسرم ۱۱ ماهس.کلا ۲ ماه درد کشیدم بعدش خوب خوب شدم انگارن انگار زاییدم و ...

آخه طبیعی درد وحشتناکی داره

خواهری اسم کاربردیمو به یادت گذاشتم دختر جلف کاش میشد برگردی دوباره بهم دختر جلف ولی ایندفعه باهات قهر نمی کردم اینبار به قول خودت جایزه بهت یه بوس گنده میدادم خواهری من هنوزم همون دختر جلفم ولی فرقش اینجاست که دیگه خواهریو ندارم که بهم بگه دختر جلف ........
اولش یه دردهایی داری قابل تحمله بعدش در و دیوار گاز میگیری میری بیمارستان بعدش دیگه اون آخرا که می ...

اون دردی گ گاز میگیری چند برابر پریودیه مثلا

خدایا کمکم کن...تنهام نذار...لطفا برای مشکلم دعا کنید 💕🙏