2737
2734

واقعن متاسفم...چیزی ازتون کم میشه...چن تا تاپیک زدم اما زورتون میاد جواب بدید...

من اینجا هر تاپیکی فک کردم کمکی ازم ساختس ؛دریغ نکردم اما ماشالله یه عده اینجا فقط دنبال خاله زنک بازی و غیبت و تاپیکای نشون دادن طلا و خونه زندگی ان...

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه دلم نمیاد بینیمو عمل کنم

همه نمک صورتم ب بینیمه😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
سلام چ عصبی😐😂 من عمل کردم ولی تاحالا تایپیکاتو ندیدم..جانم؟

😢 من مشهدم آخه...

میشه لطفن درباره بینی ات و عملش و هزینه و همه چیش مختصر توضیحی بدی؟

2738
چه تاپیکی زدی عزیزم همه تاپیکا که دیده نمیشه من بینیمو عمل کردم

فدات تاپیک قبلمو ببین

راهنمایی میخوام...

شما خانمای مشهدی رو صدا زدی خیلی بینی عملی داریم که مشهدی نیستن 😆

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
😢 من مشهدم آخه... میشه لطفن درباره بینی ات و عملش و هزینه و همه چیش مختصر توضیحی بدی؟

من شیرازم عزیزم

بینیم استخونی بود

دو سال پیش عمل کردم 8 و نیم

راضی نیسم دوباره شاید عمل کنم البته اکثرا میگن خیلی خوب شده ولی خودم ندوس😊

🌿چگونه پر کشد خیال واژه بی ط...🎶چارتار💙 

اینم بگم چرا ناراضی هسم ...اینکه غضروفی که نوک بینیم کاشته یکم بزرگه همین اشکالو داره فقط وگرنه از نظر تنفسی و اینا اوکیم...تو اینو ب دکترت بگو😉موفق باشی عزیزم

🌿چگونه پر کشد خیال واژه بی ط...🎶چارتار💙 
من شیرازم عزیزم بینیم استخونی بود دو سال پیش عمل کردم 8 و نیم راضی نیسم دوباره شاید عمل کنم البته ...

فدات

میشه عکسشو بذاری ؟ چرا غضروف اضافه کرده؟

1 سال و نیم عمل کردم هنو ورم داره اما در کل خیلی خوب شده من راضیم تهران جراحی کردم 

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2706