2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=139328522]من وازدم عزیزم سوال داری کمکت کنم؟[/QUOTEیه پیج دارم با ایمیل همون میخوام یه پیج دی ...

اها میخوای یه پیج جدید درست کنی؟باید با یه شماره ی جدید وارد شی چون اونایی که شمارت دارن میفهمن و اینکه باید بری تو اینستات و افزودن حساب رو تو تنظیمات بنویسی

2731
2738
اها میخوای یه پیج جدید درست کنی؟باید با یه شماره ی جدید وارد شی چون اونایی که شمارت دارن میفهمن و ای ...

نه شماره تلفن نزدم پیج اولم با ایمیل وارد شدم این پیجم که زدم نمیخوام کسی متوجه بشه منم بازم با همون ایمیل زدم .حالا مشخص میشه یا نه؟

[QUOTE=139328522]من وازدم عزیزم سوال داری کمکت کنم؟[/QUOTEیه پیج دارم با ایمیل همون میخوام یه پیج دی ...

بعد افزودن حساب که زدی میزنه نام نویسی یا وارد شدن تو نام نویسی میزنی یه حساب جدید میات برات بعدشم قفلش کن بعد بالای پیج جدیدت که اسم کاربریت هست میزنی روش ببین حساب قبلیت توش هست اگه نبود باید بری ضافه کردن حساب بعدوارد شدن اسم یا شماره ای که باش درست کردی به همراه رمز مینویسی میات بالا میتونی دو تا حساب هارو با هم جا به جا کنی

2706