2737
2734

سلام بچه ها من ۱دختر ۴ساله دارم الان میخوام اقدام کنم برای بارداری ک پسر بشه شوهرمو بردم آزمایش اسپرم جوابشم میزارم شما میتونید راهنماییم کنید ؟

آزمایش اسپرم چه ربطی به جنسیت داره؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول و اخر دست خدا و سرنوشته هرچی به صلاحتون باشه همون میشه ...فقط اگه میخوای بیشتر به ارزوت نزدیک بشی کیت تخمک گذاری بگیر و روزای تخمک گذاری نزدیکی کن و شوهرنم تقویت کن و قرص سلنیوم و ویتامین ای و دی بهش بده ...قبل اقدامم کیسه یخ بذار رو بیضه هاش 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2731

عزیزم ازمایش اسپرم ربطی به پسر زایی و دختر زایی نداره

خانوم‌کرموزوم هاش هردو ایکس ایکس هستش و مرد ایکس و ایگرگ

بستگی داره اسپرمی که به تخمک میرسه حاوی کدوم‌کروموزوم باشه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
ربط مستقیم داره...تعداد کافی اسپرم با تحرک بالا لازمه برای پسردار شدن

نداره عزیزم روز تخمک گزاریت اقدام داشته باش

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
ربط مستقیم داره...تعداد کافی اسپرم با تحرک بالا لازمه برای پسردار شدن

بی ربط نیست ولی همش دست خداس ....تو مرکز ناباروری یه خانمه شوهرت ازواسپرم بود بعد ۱۸سال طبیعی باردارشده بود ی پسر و اومده بود واسه دومی ای وی اف کنه که دوتا داشته باشه 

بی ربط نیست ولی همش دست خداس ....تو مرکز ناباروری یه خانمه شوهرت ازواسپرم بود بعد ۱۸سال طبیعی باردار ...

سلام باتوجه به امضات صلوات فرستادم ...اگه دوست داری تالینک آی وی اف ها روبرات بفرستم

نداره عزیزم روز تخمک گزاریت اقدام داشته باش

عزیزم یه سرچ بزنید گوگل 😊میزان اسپرم  تحرکش خیلی مهمه برای پسردار شدن

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
ببخشیدسلنیوم واسه تعداداسپرمه

بیشتر واسه تحرک خوبه و کسایی ک پسردوس دارن باید تحرک اسپرم شوهرشون خوب باشه تعداد زیاد نقشی نداره تو بارداری اونقدری ک تحرک اثر داره 

عزیزم یه سرچ بزنید گوگل 😊میزان اسپرم  تحرکش خیلی مهمه برای پسردار شدن

تو فامیلمون داشتیم تحرک خیلیی کم پسردار شدن.

خواست خداست 

چرا آی وی اف نمیکنید که تعیین جنسیت کنید؟

2706