2737
2734
عنوان

اولین بار کی اصلاح کردین و سیبیل برداشتین بیاین بگین بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 152 پست
با مادربزرگم اینا زندگی میکنم

عزیزم من جات بودم بر میداشتم من اینجا با اینکه مامامنم متوجه نمیشه اما بلد نیستم اصلاح کنم تازه بابام مثل عمو شما س   

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من جات بودم بر میداشتم من اینجا با اینکه مامامنم متوجه نمیشه اما بلد نیستم اصلاح کنم تازه بابا ...

عموم درجا میفهمه سبیلم معلومه ضایع س

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2731
من سیبل ندارم زیاد من مشکلم ابرو هامه چند سالته    

۱۴ ولی سبیلم خیلی مشخصه خودم خیلی بدم میاد

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
کم کم بردار خودت هربار یکم که تابلو نشه    

ضایع نمیشه 

مثلا کچل بشه 

2738

با این راهنماییهات😂😂

۱۸ سالگی سبیل ۱۵ ابرو😐

آبجی اشتباه زدی!!😂

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

توجشن عقد کلا اصلاح کردم🙂

ولی دخترم ۱۴ سالسه هم صورتشو اصلاح کردم هم موهای پخش شده زیرابروشو کاملا دخترونه برداشته پیوند ابروشم به طورکامل شخم زدم😂

من یک عدد مادر امروزی😊😊😊😊

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

هنوز ب صورتم دست نزدم تا حالا

فقط روز عروسیم آرایشگرم بغل های لب رو شیو کرد

تا حالا هم دست ب صورتم نزدم

ولی ابروهامو ۱۵ سالگی یواشکی برمیداشتم

جالبه الان ۳ ساله دیگه ابروهامم برنمیدارم و مدل سینمایی هستن

رقصان میگذرم از آستانه اجبار،شادمانه و شاکر... 🕉

سومراهنمایی بودم سیبیل برداشتم 

الان 23 سالمه عروسی مردم هنو ن ابرو برداشتم ن اصلاح کردم ی بار فقط برای عروسی انجام دادم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2706