2733
2739
عنوان

سوال همسر شناسی

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 115 پست
گفتم بهش ولی بازم میگه دیگه چیکارش کنم

عزیزم شاید واقعا شوخی میکنه اون دستبند و گردنبند رو شاید از یه دستفروش گرفته خوشش اومده و خریده شوهر منم وقتی میریم بیرون وقتی دستفروش میبینه یه چیز کوچیکم که شده حتی اگه نیاز هم نداشته باشیم میگیره میگه بذار یه نونی هم به اون برسه مثبت فکر کن

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
😁😁😁

بخند قربونت برم زود قضاوت نکن خودتم آزار نده باهم مهربان باشید دانا و خوش بیان باشید ای باریکلا

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😣😣😣😣😣

بد به دلت راه نده منم بابام بعضی وقتا یدفعه برام یه چیزی میخره میاره 

یا یه لباس میخره یهو

بعضی مردا غیر قابل پیش بینی عمل میکنن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
سعی کن بیشتر جذبش بکنی با محبت کردن با داشتن یه رابطه ی رویایی با کادو دادن  گوشیشو هم یواشکی چ ...

چندبار چک کردم چیزی گیرم نیومد. ولی چندشب بود میومد خونه میگفت گوشیمو مغازه جا گذاشتم. اینو چی میگیییین؟؟؟😭😭

2731
چندبار چک کردم چیزی گیرم نیومد. ولی چندشب بود میومد خونه میگفت گوشیمو مغازه جا گذاشتم. اینو چی میگیی ...

ای وایی دختر نکنه منو تو هووییم آخه شوهر منم خیلی اینجوری میشه😂😂😂

2740
عزیزم شاید واقعا شوخی میکنه اون دستبند و گردنبند رو شاید از یه دستفروش گرفته خوشش اومده و خریده شوهر ...

نه گلم گفت ۲۰۰خریدم. منم چندروز بعدش ازش گرفتم گفتم خوشم نمیاد اینارو بندازی گردنت خیلی ناراحت شد گفت من دوسشون دارم. حتما کسی بهش داده که اینقدر دوسشون داره😢

نه گلم گفت ۲۰۰خریدم. منم چندروز بعدش ازش گرفتم گفتم خوشم نمیاد اینارو بندازی گردنت خیلی ناراحت شد گف ...

نمیدونم والا گوشیش رو چک کردی 

من خودم  خیلی ادم بدبینی هستم حتی خواهرم چندین بار بهم گفت زندگیتو نابود نکن شوهرتو با دست خودت فراری نده  وقتی میگفت دارم میرم بیرون شیک میپوشید من فقط کارم شده بود گریه  تا اینکه میفهمیدم رفته پیش داداشم 😂😂تازه پشیمون میشدم ک چرا اینقدر الکی گریه کردم یبار هم بهش شک کردم فهمید دارم گوشیشو چک میکنم می خواست حرصمو در بیاره رمز گذاشت  یا از بیرون میومد مستقیم حموم میکرد بدون وضو میرفت نماز بخونه ک مثلا بیشتر حرصمو در بیاره منم مچشو گرفتم فهمیدم داره اذیتم میکنه و تمام شکام بیخودی بوده الان راحت دارم نفس میکشم

چک کردم ولی چیزی نبود. شاید خیلی زرنگه پاک میکنه. یا یه گوشی دیگه داره من خبر ندارم. اه اعصابم خیلی ...

کارش چیه؟

2706