2737
2739
عنوان

مامانم معتاده و رفیق باز...

| مشاهده متن کامل بحث + 2862 بازدید | 142 پست
میگه بابام رضایت نمیده تو خیلی زجر کشیدی تو خانوادت نمیخام بیای تو خانواده ی من و اینام اذیتت کنن چو ...

عزیز من پدرشوهرم و مادرشوهرم برا اینکه پدرم جواب مثبت بده هر بار میومدن با این همه عشق باز ناراحتی دعوا داریم عزیزم همه جوره هم باشی باز دعوا هست تو فکر اذیت اونا نباااااش

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 

واقعا چقد بعضیا احمقن که پیشنهاد فرار رو میدن هم احمقن هم بچه که نمیدونن فرار عواقبی صد برابر بدتر از خونه پدریش داره 

اسی مشکلتو اینجا حل نکن برو دردتو به یکی بگو که درمانشو بدونه نه اینجا که یه مشت بچه ریختن و با شتیدن داستان رومینا بازم پیشنهاد فرار میدن احمقا

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره اشتباه کردم و احساسی تصمیم گرفتم

عزیزم جز فشار هیچ  راهی نیست ولت کنه ها مطمعن باش تباه میشی اخرته بخدا به پسره بگو راضی کردی کردی نکردی به خانوادم میگم تجاوز کردی جز این راهیی نداری ببخشیا با این همه مشکل ناراحتی چه راحت گند زدی به زندگیت 

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
همه جوره  خاستکار برام نمیومد میگفتن خاهرش فرار کرده  شوهر سابقم بهم میگفت خواهرت فرار کرد ...

وای الهی دورت بگردم.آخه تاوان اشتباه دیگران رو چرا باید تو پس بدی توکلت به خدا باشه اگه از ته دل و عمیقا بهش توکل کنی کمکت میکنه.سرنمازام برات دعا میکنم انشاالله بختت سفید باشه به حق فاطمه زهرا

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
2728
آره منم باهاتن موافقم چطور کسی که اجازه بیرون رفتن نداره و تحت کنترله دختریشو از دست میده باردار هم ...

کلاسای دانشگامو میپیچوندم و میرفتم پیشش ک ی ساعت آروم بگیرم

عزیزم جز فشار هیچ  راهی نیست ولت کنه ها مطمعن باش تباه میشی اخرته بخدا به پسره بگو راضی کردی کر ...

خیلی احمقی که این پیشنهادو میدی تو اصلا شرایطشو میدونی که دهنتو باز کردی میگی فرار کن 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2738
عزیز من پدرشوهرم و مادرشوهرم برا اینکه پدرم جواب مثبت بده هر بار میومدن با این همه عشق باز ناراحتی د ...

اره منم نمیخام کم بیارم و آدمی هم نیستم ک خانوادشو اذیت کنم خیلی آرومم و بی سر وصدا

وای الهی دورت بگردم.آخه تاوان اشتباه دیگران رو چرا باید تو پس بدی توکلت به خدا باشه اگه از ته دل و ع ...

عزیزم الان یه اقای خوب مثل فرشته ها کنارمه ب ارامش عبدی رسیدم ممنون گلم

دلم نی نی میخاد😔💜
چه راحت میگی اسی،نمیخام ناراحتت کنم نزار،سواستفاده کنه

وای عاشق نام کاربریت شدم دهنم آب افتاد😂😂😂😂لواشک خیلی دوس داری؟

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
خیلی زندگی گندی داریم من دقیقا عین ی کلفتم تو خونه و مامانم دست به سیاه و سفید نمیزنه شاید هفته ای ی ...

خرجشونو از کجا میارند ؟ عمو ازدواج رسمی کرده با مامانت ؟ شما چندسالته تحصیلاتت چیه

2706