2733
2734
عنوان

قناری قناری 🐤🐣🐥🐥

183 بازدید | 7 پست

سلام ب همگی 

کسی اینجا هست ک از قناری سر در بیاره 

من ی جفت تازه خریدم 

ی بار تخم گذاشتن ولی جوجه نشد الان دوباره ماده میخوابه تو لونه ولی تخم نگذاشته هنوز 

اینم بگم ک تخم قبلیا رو شکستم نطفه نداشتن

حالا بنظرتون باز تخم میذارن یا نه 

و اینکه چی بدم تقویت بشن نطفه هاشون 

ممنون 

بیوتی تراپیست اسکین کر مدرس رسمی فنی حرفه ایاصفهان بچه ها همه مشاوره ها رایگانه  میتونید همه سوالات تون رو با خیال راحت بپرسید اگه سایت نبودم اینستا هستم @neutrino_beauty منتظر همتونم عشقای من 
تخم مرغ ابپز

هر روز بدم بهشون؟

بیوتی تراپیست اسکین کر مدرس رسمی فنی حرفه ایاصفهان بچه ها همه مشاوره ها رایگانه  میتونید همه سوالات تون رو با خیال راحت بپرسید اگه سایت نبودم اینستا هستم @neutrino_beauty منتظر همتونم عشقای من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بپرس از پرنده فروشی من دیدم ابپز میکنن گوشه قفس براشون میزارن

اهان ممنون گلم  

پرسیدم والا انگار زورش اومد جواب بده 

اسی جان تا حالا قناریتو تنها گذاشتی بری سفر؟ 

سلام قشنگ جانم فکر کنم خیلی دیر اومدم سایت 😁😁

ولی بله آب و غذای کافی داشته باشه درحد چند روز چیزی نمیشه 

سلام قشنگ جانم فکر کنم خیلی دیر اومدم سایت 😁😁 ولی بله آب و غذای کافی داشته باشه درحد چند رو ...

ماهی رو هر وقت از آب بگیری،، تازس😂😂

مرسی گلم

به پیج کاریِ من سر بزنید آبجیا،قدمتون رو گولیا چشام.     @daf_player_nafass
2738