2733
2734
دخترم کلاس اول خیلی خود رای و نا فرمان شده نمی دونم باهاش چه جوری رفتار کنم تو رو به خدا اگر مشاور خوب تو زمینه بچه میشناسید معرفی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام مامانای گل من یه خانم موقر و بسیار با سواد بهتون معرفی میکنم به امید اینکه مشکلات همه حل بشه خودم که تو زندگی مشترکم مشکلات زیادی بود به یاری ایشون همه شون حل شده و همچنین مشکلات خواهرشوهرم با همسرش یکی از دوستام هم که با کودکش مشکل داشت الان خدارو شکر با چند جلسه مشاوره مشکلش برطرف شد خانم فرزانه نرجسی88875864-88875865 جردن
من خانم دکتر عرب پور رو معرفی می کنم بهتون روان شناس بالینین. خودم مراجعشون بودم. ینی اول خواهرم مراجع ایشون بود. اون پانیک داشت. پانیک ینی حمله ی اضطرابی. اون 6 سال خودش و دیگران رو بیچاره کرده بود. خانم دکتر عرب پور درمانش کرد. البته 7 ماه ظول کشید تقزیبا و بعدش منم به خاطر افسردگیم رفتم پیششون. ما همیشه دعاشون می کنیم. قبلا محل کارشون نزدیک پارک ساعی بود. الان خودشون یه مرکز زدن توی سعادت آباد. اگه رفتین و نتیجه گرفتین منم دعا کنین. آدرس: سعادت آباد. سرو غربی (بین چهار راه سرو و میدان کتاب)، جنب بانک تجارت، پلاک 76، طبقه 6 تلفن:22367021 22367012
2740
عزیزم اینجا یه روانشناس کودک میاد به صورت آنلاین راهنمایی می کنه و اگر نیاز به مراجعه حضوری باشه میگه حضوری برید پیش روانشناس یا مشاور . اما اگر نیازی نباشه به صورت آنلاین راهکار میده و خوبه . امتحان کنید » مشاوره تربیتی و روانشناسی: http://www.madresehclub.com/Topics/-TP7694-IX1/
با آرزوی تنی سالم...لبی خندون
سلام. منم خواهر زاده هام همینطوری هستن. با خواهرم خیلی تو اینترنت دنبال روانشناس کودک خوب گشتیم و آخرش از مرکز مشاوره صدای زندگی پیش خانم دکتر وحیدی و خوشپور رفتیم. کارشون خیلی عالی بود و کاملا تو این زمینه تونستن مشاوره خوبی بهمون بدن. اگه آدرس سایتشون بخوای اینه http://sedayezendegi.com
چشم هایم رابرای خیره شدن به تمام زیبایی دنیا/ که تویی/ دست هایم را برای لمس
2706