2733
2734
عنوان

میتونید جنسیت جنینو حدس بزنید❌

398 بازدید | 51 پست

سلام . هفته نهم رفتم سونوی قلب: بعد گفتن ک ضربان قلب جنین ١٧٢ در دقیقه و جفت در خلفی تشکیل شده. 

البته ضربان قلب توی هفته ی نهم و دهم کمی بالا میره.

حالت تهوع از اول نداشتم.تا هفته ی پیش بشدت سوزش معده داشتم.بزاق دهان دارم.

میدونم میگین به علائم نیس. مامانایی ک علائمشون مثه من بوده نی نی تون چیه؟؟ ممنون میشم بگین😘❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پسر

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2731

ای خدا منم مردم از استرس جنسیت😫

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
توی چشمتو نگا کن ببینم تو کدوم چشمت حرف وای هست البته ب علائم نیست  بعد شکمت ببینم خط زیر ناف ...

بچه ها من دور دهانم و دور بینیم پوسته پوسته شده بعدش چرب میکنم قرمز میشه بخاطر چی پوست صورتم اینطوری شده موهامم خیلی خشک و زبر شده