2737
2739
عنوان

خوش بحال داداش و زن داداشم

637 بازدید | 29 پست

دو هفتست عقد کردن

مامانم اینا دعوتشون کردن ،از هزینه ی خودشون کادو گرفتن 

خالم دعوتش کرد کادو داد،عموها و مادربزرگ هامم میخوان دعوتشون کنن و مسلما کادو هم میدن

منم باید دعوت کنم و کادو بدم

حسودی نمیکنم بخدا،ولی اون موقع هییییچ کس من و شوهرمو پا گشا نکرد،فقط خواهر شوهرم

مادر شوهرمم که پاگشا کرد،شوهرم خودش طلا گرفت برام

با اینکه مثلا حزو  پولدار های فامیل محسوب میشن،کلا تو هییییچ مناسبتی مادرشوهرم و پدر شوهرم از جیبشون کادو ندادن بهم

هیج کدوم از فامیل ها هم پاگشا مون نکردن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

ب منم خونواده شوهرم هیچ ندادان همه 

چی شوهرم خریده جز دوتا النگو مادر شوهرم داد بردم عوض کردم برا خودم النگو خریدم البته دستشم درد نکنه دوتا النگو داد 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
همش فکر میکنم شاید چون کسی دل خوشی از مادر شوهرم نداره،منو پا گشا نکرد،موندم

تو كمبوداتو واسع عروستون جبران كن 

ولي حق داري ناراحت باشي ازدواج فاميليو متنفرم 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

خانواده شوهر منم اصلا پاگشا نکردن چون خبر بهم رسید که مادرشوهرم اصلا هیچکس پاگشا نکرده.اوناهم تلافی کردند😊

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من روز عقدم کلی کادو و شاباش گرفتم دادم دست خواهر شوهرم که بزام نگه داره همرو بالا کشید گفت چیزی بمن ندادی هرچی سکه و پول بود برداشت شوهرمم ذیذ تف سربالاس هی گفت ولش کن دنبالشو نگیر،، منکه نمیبخشمش از حسودی لین کارو کرد 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
حق داری ناراحت باشی

درسته کادو هایی که مامانم اینا برای عروسمون گرفتن،کوچیک تر از کادویی هست که شوهرم برای من میگرفت،ولی دلم از این میسوزه که بابام با اینکه وصع مالیش متوسطه،اصلا تو هیچ مناسبتی کم نمی زاره،ولی پدر شوهرم با چند تا واحد و ماشین و مغازه و.... خساست میکردن

من مثل خودت از هیچ کس هیچی ندیدم

ول کن دختر حوصله داری اعصاب خودت رو بهم میریزی

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

ول کنید حوصله دارید خودتون و واسه گذشته ناراحت کنید. تو زندگیم یاد گرفتم حرص خوردن حسرت بردن و حسادت کردن فقط ادم و پیر و بیمار و اندوهگین میکنه. عین خیالت نباشه فقط شاد باش و لذت ببر 

روانشناسی کودک
2706