2737
2734
عنوان

به نظرتون شوهر ادم خوشگل نباشه بده

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 93 پست

منم تو مجرديم و وقتي خواستگار ميومد هي ميگفتم نه خوشگل و جذاب و پولدار بايد باشه 

الانم همينطور دست و دلم بايد بلرزه

بخدا شايد باورتون نشه ولي انقد باهم ك ميريم بيرون همينطور زنا و دخترا زل ميزنن بهش اصن جاهاي شلوغ باهاش نميرم

خـــــدايـا مــنو همـــسر عزيـــزتر از جـــانم رو در پــناه خودت نگــهدار😍❤️🍒🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر خانمی اگه تو ازدواج فقط به تیپ و قیافه توجه کنه تا آخر عمر بدبخت شده رفته

نگه داشتن مردی که خوش چهره ست خیلی سخته 

مرد باید اهل کار باشه جنم و عرضه داشته باشه توروخدا موقع انتخاب شریکتون به قیافه ش زوم نکنین. به مرام و مردیش به عرضه ش و مال و منالش نگا کنین .

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 

شوهر من خوشکله خیلیییی هم جدابه قدو اندامش هم عالی. کلا از من سره خیلی درصورتیکه منم خوبم. اما واقعا همون سال اول قیافه ش مهم بود. الان اخلاق و رفتارش مهم تره و اگه‌زشت ترین مرد زمینم بود من الان باز دیوونش بودم چون مهربونه پاکه و فداکار و‌کلا ماهه اخلاقش

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2740
منم تو مجرديم و وقتي خواستگار ميومد هي ميگفتم نه خوشگل و جذاب و پولدار بايد باشه  الانم همينطو ...

مردی بخواد بره با زنای دیگه میره اصلا ب زشتی و خوشگلی نیس. مرد باید متعهد باشه ن صرفا متاهل.. 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
مردی بخواد بره با زنای دیگه میره اصلا ب زشتی و خوشگلی نیس. مرد باید متعهد باشه ن صرفا متاهل.. 

الان همین مهدی هاشمی مگه خیلی خوشگل و خوش قد قواره بود که خیانت کرد به گلاب آدینه😂😂😂😂

گیسشونو بکش 😂

خخخخ بي فايدس😂😂😂

با اينكه شوهرم ميگه تو از من خيلي ناز تري ولي من ميگم نه😫

خـــــدايـا مــنو همـــسر عزيـــزتر از جـــانم رو در پــناه خودت نگــهدار😍❤️🍒🌸

به نظرم زن باید از نظر ظاهری از شوهرش سرتر باشه،،یه جوریه اگه شوهره خوشگلتر باشه  

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
الان همین مهدی هاشمی مگه خیلی خوشگل و خوش قد قواره بود که خیانت کرد به گلاب آدینه😂😂😂😂

میگم ک ب قیافه نیس..منم شوهرمو بخاطر قیافش انتخاب نکردم خدایی نسبت ب بقیه خواستگار کیس خوبی بود

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2706