2733
2734

۵سالشه،،،تو خونه جز این حرفا حرف دیگه ای نمیزنه!!!!

فقط میگه من کفش می‌خوام ،،،

واسه من اسکیت نخریدین

واسه من دوچرخه نخریدین

منو فلان جا نبردین

منو خونه کی نبردین 

همسرم میخواد بره بیرون دوساعت میگه کجا میری ،،منم میام،،،،

اینقد این حرفارو تکرار کرد و بهانه گرفته خسته شدیم ،،،،

غیر از این چیزا تو خونه حرف دیگه ای نمیزنه اصلا 

همین هارو فقط تکرار می‌کنه 

هرچی بهش میگم باشه برات میخریم ،،،بزار بابا پولاش رو جمع کنه،،،قول میدم دوچرخه می‌خریم ،،دیکه اینقد تکرار نکن

گوش نمیده که نمی‌ده 

خیلی بهانه میگیره و تکرار می‌کنه ،،،،خسته مون کرده ،،،،،،یه حرف دیگه جز اینا اصلا نمیزنه،،،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا صبر بده به من و بچه های غرغرو که دارم و به شما

من فکر میکنم وقت هایی که بی اعتنایی کنیم کمتر نق بزنن . میخوان به زور ما رو وادار به انجام خواسته هاشون کنن . گاهی هم برای جلب توجه

اگر بتونیم تحمل کنیم و زود تسلیم نشیم شاید جواب بده

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2731

سلام 

خودتون تا حالا از نیاز مالی تو خونه صحبت کردید که شنیده باشه؟ مثلا اینکه فلان چیزو نداریم، فلان چیز گرونه، این بمونه برا بعد، وام داریم، و ‌.... (با همسرتون) از این صحبتها داشتین که دخترتون حتی ناخودآگاه شنیده باشن؟

یا وقتی چیزی میگه گفتین که پول نداریم بذا پول بیاد دستمون بعد تهیه کنیم؟

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2740
بچه ت هم بازی داره؟ تفریح بیرون میبریش؟

عزیزم من سالن دارم ،،،،هروز بیرونه و در رفت و آمد هستیم ،،،،اونجا هم چندتا دوست داره اکثرا با ا اونا بازی می‌کنه 

تفریح هم جایی نداریم بریم بخاطر قرنطینه

البته بچه های من زیاد تفریح و گردش نمیرن

شوهرم زیاد واسشون وقت نمیذاره . خودمم همش درگیر تمیز کردن کثیف کاری هاشون و مرتب کردن ریخته پاش هاشون هستم چون هر دو پسر هستن و فوق العاده شیطون

شاید دختر شما هم حوصله اش سر میره . دوست داره باهاش بازی کنین و گردش برین

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین عزیزم قدر این لحظه هات رو بدون واقعا میگم دخترم 8 سال و نیم هست از اون شیرینیش کم شدهوقتی غکسای بچگیش رو میبینم میگم کاش اون زمان بیشتر بغلش میکردم یا قربون صدقه اش میرفتم در حالیکه میرفتم سرکار خیلی خسته میشدم زیاد حوصله نداشتم. وگرنه دختر منم اذیت میکرد بهونه می گرفت ولی باید راهش رو پیدا کنی کتاب بخون یا تو تلگرام یه کانال تربیت بدون فریاد هست خیلی خوبه. سعی کن مدیریت کنی و از لحظه هات استفاده کنی فردا دیگه این روزابرنمیگرده

با چیزای دیگه سرگرمش کنین.تو خونه باهاش بازی کنید و بعد کرونا تفریح ببریدش تا به این چیزا فکر نکنه.

عزیزم گوش نمیدع 

اینقد به همسرم این حرف هارو تکرار کرده اونم خسته شده ،،هروی می‌خوام سرش رو گرم کنم نمیشه 

مثل بچه آدمیزاد یه ساعت نمیشینه اصلا ،،،،فقط میگه اینو نخریدین ،،اونونخریدین،،،،،فلان جا نبردین ،،،،

خب آدم خسته میشه بچه هرروز بیفته دنبالش هی تکرار کنه

2706