2737
2734
عنوان

بهترین دکتر زنان اصفهان

4198 بازدید | 49 پست

میشه معرفی کنید اگه راضی بودید خانوم باشه

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
سیدزهراعلامه

کجاست مطبشون و اینکه شما راضی بودین مشکلتون چی بود؟

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیدزهراعلامه

برانازایی کسی پیشش نتیجه گرفته

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
2731

اسی مشکلت چیه

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
اسی مشکلت چیه

تنبلی تخمدان 

بهترین هست اما الان ویزیت نمیکنن مریض های عادی رو

چرا اخه😔

2738
تنبلی تخمدان 

آهان انشالله مشکلت حل بشه.دکترنقشینه هم دکترخوبیه

عزیزم امضامو بخون تنبلی تخمدان نیاز به درمان نیست تنبلی تخمدان سردی رحم هست با تغییر شیوه زندگی  درست میشه 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
آهان انشالله مشکلت حل بشه.دکترنقشینه هم دکترخوبیه

مرسی عزیزم اسم کامل و آدرسشون میکی

باید وقتی زنگ میزنی مطب خیلی چرب زبونی کنی تا واسه چند ماه بعد بهت نوبت بده  اگه نداد برو مطب ...

اوههههه چ سخت 

عزیزم امضامو بخون تنبلی تخمدان نیاز به درمان نیست تنبلی تخمدان سردی رحم هست با تغییر شیوه زندگی  ...

مرسی عزیزم والا همه کار کردم دیگه واقعا خسته شدم

اره عزیزم خیلی دکترخوبین

من دوسال بودباردارنمیشدم یه مدتی رفتم پیششون باقرص ودارومشکلم حل شدمن الان ۳۰سالمه از۲۰سالگی هرمشکلی داشتم رفتم خیلی راضیم شمام اگه مشکلی داریدحتمابرومطمئن باش پشیمون نمیشید

2706