2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه ادمای ساده اینجورین

عه پس این پسره سادس 

ببین چاپلوسیشو میکنن وا میره 

خیلی دوست داره دخترا مخصوصا من تعریفش تو جمع بکنیم منم بلد نیستم

خوشبختی جوونا صلوات ☺
حس میکنم کاربری چندمیته چون اولیا اسم کاربریشون اینجوری نی😁

درست حدس زدی😃

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
عه پس این پسره سادس  ببین چاپلوسیشو میکنن وا میره  خیلی دوست داره دخترا مخصوصا من تعریفش ...

ببین یه حالت دیگه هم داره

این که ادمی باشه که کمبود محبت یا اعتماد بنفس داره

دوس داره بقیه ازش تعریف بکنن و خوبیشو بگن

تا کمبودای که داره جبران بشه براش

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
ببین یه حالت دیگه هم داره این که ادمی باشه که کمبود محبت یا اعتماد بنفس داره دوس داره بقیه ازش تعر ...

اخه والا من خودم اعتماد بنفسم کمه اینجوزی نیستم چیزی که میبینم اعتماد بنفس اون خوبه 

کمیود محبت رو نمیدونم

خوشبختی جوونا صلوات ☺
اخه والا من خودم اعتماد بنفسم کمه اینجوزی نیستم چیزی که میبینم اعتماد بنفس اون خوبه  کمیود محب ...

خیلیامون دوس داریم که ازمون تعریف بشه

خب طبیعتا کسی بدش نمیاد که خوبیاشو بگن

ولی خب میفهمم چی میگی با یه تعریف زود وا میرن

منم چیز خوبی ببینم از کسی تعریف میکنم

ولی نباید الکی و واسه ی زبون بازی خوبی کسیو گف

خیلیامون دوس داریم که ازمون تعریف بشه خب طبیعتا کسی بدش نمیاد که خوبیاشو بگن ولی خب میفهمم چی میگی ...

من اینحوری نیستم عزیزم ب خدا کسی حس کنم میخواد پلچه خوازی کنه بدتر بدم میاد

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2706