2733
2739
عنوان

نبض در قسمت معده سمت چپ

79 بازدید | 3 پست

سلام دوستان، من هفته 13 بارداری هستم، دیشب یه کم میوه خوردم بعدش نمیدونم چرا قسمت معده ام شروع کرد به دل دل زدنای شدید که با دست حس میشه، از دیشب مرتب می گیره و ول میکنه، نگرانم. کسی اینجپری شده؟ دلیلش چیه؟ خطرناک نیست؟

خدایا توکلم به خودته

عزیزم سکسکه ی بچه هست بیشتر اگه توی بارداری باشه اگه غیربارداری باشه برای یه عوض بدنه منم زیاد توی بارداری اینجورشدم دکترگفت بچت داره سکسکه  میکنه

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
عزیزم سکسکه ی بچه هست بیشتر اگه توی بارداری باشه اگه غیربارداری باشه برای یه عوض بدنه منم زیاد توی ب ...

ممنونم عزیزم، ولی فکر نمیکنم سکسکه ی بچه اینقدر زیاد باشه و به معده م برسه، هنوز خیلی کوچیکه و قسمت پایین شکممه

خدایا توکلم به خودته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم، ولی فکر نمیکنم سکسکه ی بچه اینقدر زیاد باشه و به معده م برسه، هنوز خیلی کوچیکه و قسمت ...

نه عاادیه نگران نباش دکتر میگفت سکسکه است ولی چون یه عضوبدن میخوادخون برسونه به بچه داره تغذیه میکنه من سر هرسه تابچه هام اینجوربودم الان هم سالمند باورت نمیشه به خاطرهمین نبض زیر دل خیالم جمع بود که سالمند توشکمم بیشترهم دنده روی سمت چپ بخوابی میزنه 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
2728