2733
2739
عنوان

ماه عسل

| مشاهده متن کامل بحث + 1765 بازدید | 45 پست
نه خداییش سخت گیر نیستم دست خودمم باشه عروسیم نمیگیرم عکس میگیرم  خیلی اول راهیم 😕خدا کمکمون ...

آفرین به طرزفکرت،انشالله درست میشه ولی از من به شما تا میتونی خرج عروسی رو کم بگیر وبرای اول زندگیتون پس انداز کنید،شرایط سخته واقایون خیلی تحت فشارند،خدارو خوش نمیاد به خاطر یه شب عروسی کلی اذیت شین همون پولو مبتونید خرج خودتون کنید تو زندگی،امیدوارم خوشبخت شی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخخ  گناه داره این یه بار رو بگذر از استارتر ماه عسلشه  ولی هر کی برای تفریح میخواست ...

قربونت. اصلا من به خاطر این جمله عاشقه کرونا شدم. هر کی تاپیک بزنه سریع میرم میگم هیییییعععععع تو کرووووناااا

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
چقدر عالی😍 کجای مشهد رفتین غیر از حرم 

مرکز خریدا شاندیز طرقبه شهربازیا کارتینگ موجای ابی تقریبا همه جاهایی ک میشد رفتیم

الانم با این ک از خونوادم دورشدم اما عاشق مشهدم و آرامش دارم اینجا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
آفرین به طرزفکرت،انشالله درست میشه ولی از من به شما تا میتونی خرج عروسی رو کم بگیر وبرای اول زندگیتو ...

نظر منم همینه وقتی میبینم دوشیفت داره کار میکنه دلم میخواد بی سر و صدا بریم سر خونه زندگیمون ولی میبینم خونه هم نداریم 🤦‍♀️😂مرسی عزیزم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
نظر منم همینه وقتی میبینم دوشیفت داره کار میکنه دلم میخواد بی سر و صدا بریم سر خونه زندگیمون ولی میب ...

بی سر و صدا نه چون بعدا به دلت میمونه،یه مهمونی کوچیک رو حداقل بگیر.موفق باشی

عزیزم شاید ناقل باشی بری مشهد اونارو تو راه و شهرشون آلوده کنی چقد بی فرهنگی موج میزنه وای

بی فرهنگی اینه که یه نفرو سریع قضاوت کنیم و بهش بگیم بی فرهنگ 

عزیزم من دوماهه از سفرم برگشتم و اگه کرونا داشتم تا الان متوجه میشدم و در ضمن اونقدر فهمیده هستم که بفکر مردمم باشم و اگه بیماری داشتم واسه سلامتی خانوادم جایی نمیرفتم خیلی بده که ادم کسیو قضاوت کنه 

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  
2740
بی فرهنگی اینه که یه نفرو سریع قضاوت کنیم و بهش بگیم بی فرهنگ  عزیزم من دوماهه از سفرم ب ...

با معنی ناقل بدون علامت آشنا هستی شما؟ 

اگ هستی ک هیچی دیگ، 

اگ نیستی ام هیچی

چون خیلی اصرارر داری ب سغر هرچی بهت توضیح بدن فایده ندارا

مثل اون ی عده گوسفند ک رفتن مسافرت و گفتن چرا میری گفتن به خودمون مربوطه. 

نظر منم همینه وقتی میبینم دوشیفت داره کار میکنه دلم میخواد بی سر و صدا بریم سر خونه زندگیمون ولی میب ...

نیمه ی پر لیوانو ببین 😅

خونه اجاره ای که هست ماهم خونه اجاره کردیم 

با معنی ناقل بدون علامت آشنا هستی شما؟  اگ هستی ک هیچی دیگ،  اگ نیستی ام هیچی چون خیلی ...

بی فرهنگی بنظرم خیلی بهتراز بی شعوری و بی تربیتی  باشه 😉

بی فرهنگی بنظرم خیلی بهتراز بی شعوری و بی تربیتی  باشه 😉

تو از اون شخصیتا داری ک روز بعد عقد مانتو سفید پ. شیدی با کفش پاشنه بلند سفید

و موهاتو زردترین رنگ ممکن کردی

الانم سنگ ام از آسمون بباره باید ماه عسلتو با آقایی بری

اوف چرا تحصیلات نمیکنین گ فقط شوهر میکنین

ما رفتیم کیش جهار روز بودیم خیلی هوش گذشت موتور سواری دوچرخه سواری شاتل پاساژ گردی رستوران یکمم خرید کردیم

اینقدر بهمون خوش گذشت میخوایم سالگرد ازدواجم بریم باز 

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2706