2737
2734
عنوان

ماه عسل

| مشاهده متن کامل بحث + 1765 بازدید | 45 پست
ما بتونیم یه عروسی بگیریم ماه عسل پیشکش🤦‍♀️

انشالله جور میشه عزیزم،منم ماه عسل نرفتم چیزی نشد بعدش تو زندگیتون کلی مسافرت میرید.مهم اینه باهم خوب باشین حالا اگه ماه عسل هم نشد نشده دیگه سخت نگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا مشهد عزیزم قدمت رو چشم😂♥️...ولی حرمچند ساعت صبح بازه چند ساعت شب..‌فعلا جاهای تفریحی هم بستس ول ...

مرررسی گلم😍😍 همون چندساعت کافیه برام 

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  
2728
لعنتیییی 😂😂😂😂😂 من میخواستم دوتاشم بگم. نااامرد 😂😂😂😂😂حداقل یکیشو میگفتی

خخخخخخ 

گناه داره این یه بار رو بگذر از استارتر ماه عسلشه 

ولی هر کی برای تفریح میخواست بره خودم خبرت میکنم بیای بهش بگی

سلام قشنگم خوبی؟ خیلی محتاج یه حاجتم میشه صلوات برام بفرستی؟ دست گلت درد نکنه   

چقد دلم میخواد بچه هام بردارم بیام مشهد چقد دلم تنگ شده الان پنج ساله نشده بیام 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2738
انشالله جور میشه عزیزم،منم ماه عسل نرفتم چیزی نشد بعدش تو زندگیتون کلی مسافرت میرید.مهم اینه باهم خو ...

نه خداییش سخت گیر نیستم دست خودمم باشه عروسیم نمیگیرم عکس میگیرم 

خیلی اول راهیم 😕خدا کمکمون کنه🤲🏻

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
 من تو اوج کرونام خیلی جاها رفتم ولی چون رعایت کردم چیزی نشده خداروشکر کرونا که تمومی نداره به ...

عزیزم شاید ناقل باشی بری مشهد اونارو تو راه و شهرشون آلوده کنی

چقد بی فرهنگی موج میزنه

وای

ما عروسی نگرفتیم ۸ ماه پیش عقد کردیم یه مراسمم گرفتیم ❤ فقط سالگرد عقدم میخواییم بریم اتلیه که ...

خوب کاری کردین 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
منو همسرم بعد عقد دو هفتع رفتیم مشهد ی هتل عالی. کلی هم خرید. چون شوهرمم مشهد بزرگ شده بود و همه جار ...

چقدر عالی😍

کجای مشهد رفتین غیر از حرم 

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  
2706