2737
2734
منم بعداز کلی تحقیق بالاخره رفتم مام ، پیش خانم دکتر منتظری الانم تحت درمانشم دکتر خیلی ماهیه ، خیلی ...

سلام عزیزم شما برای ای وی اف می‌رید پیش دکتر منتظری ؟

راضی هستید ؟

جان به فدای انکه ناپیداست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرکز رویان میگن کارش خوبه ولی متاسفانه خیلی خیلی شلوغه برای ی سنوگرافی معمولی که شاید کلا سنو ۵ دقیقه طول نکشه باید سه چهار ساعت منتظر باشی

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....
2728
سلام عزیزم شما برای ای وی اف می‌رید پیش دکتر منتظری ؟ راضی هستید ؟

سلام خانومی ، آره مریض دکتر منتظریم ، واقعا دکتر ماهیه ، هم توی اخلاق و هم توی کارش حرف نداره

کلا خیلی پیگیر مشکل بیمارش هست ، اونقدر دلسوزانه با آدم برخورد میکنه که حس آرامش بهم دست میده

2738
نه بابا کی گفتهایران نیست من خودم 8م همین ماه با چشم دیدم مریضش گل و شیرینی اورده بود براش خیلی مریض ...

سلام عزیزم من دارم تحقیق میکنم که کدوم مرکز برم . میخواستم بدونم دکترای مام تا چنددوره فقط دارو تجویز میکنن؟ آخه هرچی که درمورد دکتر نصر و بقیه پزشکای مام خوندم ای وی اف و روش های غیر طبیعی بارداری بوده خواستم بدونم من چون مشکلم تنبلی تخمدانه با دارو درمان میکنن یا همون اول میفرستن واسه آی یوآی و آی وی اف؟

سلام خانومی ، آره مریض دکتر منتظریم ، واقعا دکتر ماهیه ، هم توی اخلاق و هم توی کارش حرف نداره کلا خ ...

عزیزم ویزیت مرکز مام و سونوگرافی هاش چنده قیمتش؟ ممنون میشم بگین

سلام عزیزم من دارم تحقیق میکنم که کدوم مرکز برم . میخواستم بدونم دکترای مام تا چنددوره فقط دارو تجوی ...

نه اول دارو

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
عزیزم من مراحل تخمک کشی و با دکتر نصر داشتم  ولی یه عمل دیگه هم داشتم که لوله عفونی رو برداشتم ...

پری جان خود دکتر نصر گفتن اول تخمک کشی کنی بعد لاپارسکوپی وهیسترو بشی؟ 

پری جان خود دکتر نصر گفتن اول تخمک کشی کنی بعد لاپارسکوپی وهیسترو بشی؟ 

من خود دکتر نصرو ندیدم ولی تیمشون گفتن اول  بعدش مهم نیست 

فقط باید برداری منم گفتم باشه بعد تخمک کشی بر میدارم و برداشتم 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2706