2733
2739
عنوان

وظیفه من بود ظرف بشورم؟؟؟؟

2209 بازدید | 133 پست

من بعد سه ماه که قرنطینه بودم رفتم ویلای مادرشوهرم...نزدیک ظهر بود اونا داشتن جوجه کباب می کردن...یه خواهرِ مادرشوهرم و مادرش هم بودن...بعد من تابستون ایست قلبی شدم بعدش هم کتف درد شدم نمی تونستم کاری انجام بدم..خونوادم بیشتر کمکم بودن...بعدشم که قرنطینه شدیم....حالا اون روز خواهر شوهرمم بود..بعد من کمک دادم سفره رو جمع کردم ولی اصلا حوصله ظرف شستن هم نداشتم خواهرشوهرم و خاله اش ظرفا رو شستن حالا رفتن به شوهرم گفتن زنت اصلا کمک نمیده و ما باید جلوش غذا بزاریم ..و آبرومون جلو خاله و مادربزرگمون رفت گفتن عروستون تنبله و شما باید جلوش غذا بزارین..اینم بگم من بچه ندارم..ظهر هم ناهار درحد سه لقمه خوردم جوجه کبابش سفت بود...تمام ظرفا رو بچه های اونا کثیف کرده بودن..من کمک دادم سفره رو جمع کردم..وظیف من بودظرف بشورم؟؟

منم به شوهرم گفتم اگه رفتن من زحمت داره برا مامانت من دیگه نمیام...

جاری من دست ب سیاه سفید نمیزنه اصلانم واسش مهم نیس چون با ی خواهرشوهرک مجرده و رئیس بازی درمیاره همدسته کاملانم سالم هس تو ک مریضی بگو اگ ناراحتین من با این حالم باید پاشم دیگ نمیام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
جاری من دست ب سیاه سفید نمیزنه اصلانم واسش مهم نیس چون با ی خواهرشوهرک مجرده و رئیس بازی درمیاره همد ...

اهدمن عمرا با خواهر شوهر بریزم رو هم..هر کار کنی زهرش رو میزنه

خداوکیلی بعد ازدواج این حرفارو پشت ادم میزنن؟؟  

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706