2733
2739
عنوان

دوستان راهنمایی نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 34 پست
چرا میداد ولی نه خیلی زشت وبه این شدت ...این دفعه خیلی سخت میتونم ببخشمش

قهر اشتباهه

خیلی اشتباه بزرگیه که متاسفانه جوونا دارن زندگیشونو با اون پیش میبرن،توی تاپیکها می خونی از سردی زندگی دیگران؟ دلیلش قهر کردنها و عادی شدنشه 

عزیزم نمیگم شما حتما برو جلو آشتی کن چون مقصر بوده، درک میکنم

اما هر موقع آشتی کردید باهاش صحبت کن و قهر رو بذارید کنار

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
چرا میداد ولی نه خیلی زشت وبه این شدت ...این دفعه خیلی سخت میتونم ببخشمش

بهترین لباس تو بپوش آرایش کن غذای مورد علاقه شو بپز با کله میاد آشتی میکنه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قهر اشتباهه  خیلی اشتباه بزرگیه که متاسفانه جوونا دارن زندگیشونو با اون پیش میبرن،توی تاپیکها ...

ریحان جان منکه دلم نمیخواد قهر کنم امام وقتی بهم بی احترامی میکنه چیکارکنم ..؟ جواب سلامش رو بدم ؟

2728
ریحان جان منکه دلم نمیخواد قهر کنم امام وقتی بهم بی احترامی میکنه چیکارکنم ..؟ جواب سلامش رو بدم ؟

اگر واقعا بعد بی احترامی بهت سلام میکنه،  بله جوابشو بده و سر صحبت رو باز کن

اما با آرامش، برای آروم کردن کسی که بی احترامی میکنه اول باید خودت آروم باشی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

خب شماتازه دارین اخلاقای همومیشناسین سعی کنید حرمتهاروحفظ کنین بنظرمن ک تاچن ماه اول زندگی بعضی دعواهاعادی هستن امانزاربجاهای بدبکشه وقهرتون طولانی بشه ک کم کم عادت کنید ایندفعه موقعی ک آروم شد پیشش بودی باحالت ناز بگو ک دوس ندارم دیگه حرمتهاروخراب کنیم باید سعی کنیم عاقل باشیم و همین اول زندگی رومون ب هم بازنشه  وخودت هم تلاش خودتو بکن  راستی  تاپیک گلبوته خانم روبخون وازشون راهنمایی بخواه

اگه حرفام بدردت خوردالتماس دعاواسه امضام🌹🌹🌹

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
اگر واقعا بعد بی احترامی بهت سلام میکنه،  بله جوابشو بده و سر صحبت رو باز کن اما با آرامش، برا ...

بله سلام میکنه - حتی شب اومد خونه برام لقمه گرفت گفت بیا بخور ولی نتونستم رفتار زشتشو فراموش کنم 

2738

خیلی از مردها عصبانی میشن نمی‌فهمند چی میگن همیشه سعی کن با سیاست باشی با زبون همه چی طبق خواسته تو پیش می‌ره کاری کن هلاکت بشه مردان تشنه محبت آن هی بگو عزیزم عشقم نفسم با این ها کارتو پیش ببر میخوای با یکی حرف بزنی بگو عزیزم چطوری خوبی این یعنی محبت خودتو خوب جلوه بده 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
بله سلام میکنه - حتی شب اومد خونه برام لقمه گرفت گفت بیا بخور ولی نتونستم رفتار زشتشو فراموش کنم&nbs ...

می فهمم

آی تو عصبانی اون عصبانی نمیشه یکی باید آب باشه که آتیش رو سرد کنه وقتی تقصیر اونه هیچی نگو فقط سکوت کن 

آی تو عصبانی اون عصبانی نمیشه یکی باید آب باشه که آتیش رو سرد کنه وقتی تقصیر اونه هیچی نگو فقط سکوت ...

باشه سکوت میکنم .اما بگید این حال مسخره خودم که بعد از قهر بهم دست میده رو چیکار کنم ..این نا آرومی ودرگیری ذهنم که دارم توذهنم باهاش میجنگم ودائم حالم بده .خیلی دارم تلاش میکنم که حالم خوب باشه اصلا نمیفهمم چرا از غذا می افتم 

باشه سکوت میکنم .اما بگید این حال مسخره خودم که بعد از قهر بهم دست میده رو چیکار کنم ..این نا آرومی ...

تو ذهنت چه فکری میکنی اخه؟فکر میکنی ولت میکنه مثلا؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.

سعی کن موقع دعوا سکوت کنی و همسرت به آرامش دعوت کنی .هیچ وقت تو دعوا مرد کوتاه نمیاد .به آرامش دعوتش کن .وقتی دیدی آرومه باهاش صحبت کن ولی نه همون موقع .هیچ وقت موقع رابطه بحث های متفرقه پیش نکش .سعی کن زندگیت مدیریت کنی .با داد و هوار فقط جو متشنج تر میشه .وقتی هم قهری هیچ وقت جای خوابت عوض نکن . 

2706