2733
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره

859 بازدید | 30 پست

به بچه ام شیر خشک بدم یا حتی یه ذره فرنی و چیزای دیگه 

شیش ماهشه بچه شیر خودم کم نیست اما سیرش نمیکنه 

الان که رفت سر کار پاشدم شیر خشک گرفتم 

بچه آروم شد گرفت خوابید 

اصلا نمیدونم چیکار کنم اینهمه آدم به بچه شون شیر خشک میدن 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فرنی ک بد نیست تازه مقوی هم هست شوهرت چیزی بلد نیست چرا باید دخالت کنه عجبااااا

حلیله بادوم درست کن بدش

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

دیگه بیست و چهار ساعته که نیستن خونه همسرتون ، کار بد و خطایی هم که نیست ، وقتی نیستن غذاهای کمکی مثل حریره بادوم و فرنی و سوپ و ...رو بدید به بچه تون ، الان که میتونن غذای کمکی بخورن دیگه نیازی به شیرخشک هم نیست.

سلام😊 
2740

آخی طفلی بچه. منم شیر خودم کمه. ارزوم بود بچم شیرخشک بخوره سیر بخوابه. شوهرم همش میرفت انواع شیرخشکارو میخرید که بخوره آخرم نخورد.الان خیلی ریزه. حتما با شوهرت صحبت کن و قانعش کن. بچه گناه داره 

چرا نمیزاره؟

حالا واسه من برعکس!میگه نمیخاد شیر خودتو بدی.هم خودت ضعیف میشی هم بچه.فقط شیرخشک .دوتا قوطی خریده هنوز هیچی نشده 😁

همسرت خونه نبودنی بهش شیرخشک بده، اومدنی شیرخودتو

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
فرنی ک بد نیست تازه مقوی هم هست شوهرت چیزی بلد نیست چرا باید دخالت کنه عجبااااا حلیله بادوم درست کن ...

اوووووف خستم کرده شب تا صبح من برای بچه بیدارم 

اونوقت تو تغذیه اش اون دخالت میکنه 

میخواد حال منو بگیره 

دیگه بیست و چهار ساعته که نیستن خونه همسرتون ، کار بد و خطایی هم که نیست ، وقتی نیستن غذاهای کمکی مث ...

منظورتون از غذای کمکی سرلاکه 

بچه خیلی شیکمو هه😕😕

شیشیه شیرو تا اخر میخوره بعد تموم شدنش نگاهش میکنه

یه جوری که اه چه زود تموم شد 

2706