2737
2734
عنوان

داداشم بامادرم زندگی میکنه خیلییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقوقش دست برادرته؟

نمیشه با مادرت صحبت کنی و بگی یه مقدار از حقوقش رو بده شما و عوضش شما از راه دور خرید کنین و واسش ببرین؟

یا هر سری که میری سر بزنی واسش خرید کنی و آماده کنی؟!

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2731

براش مغز گردو یا مغز خام بگیر آسیاب کن به همراه عسل وقتی رفتی شهرتون ببر فقط بگو شبها یه لیوان شیر و با یه قاشق عسل و دو قاشق این مغزها بخوره کلی مقویه

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2738
میگم موادغذایی توی خونش بسختی پیدا میشه

مامان شما هم بدتر از مادر منه پولاشو میده ب پسرش ولی مامان من خودش میخره میخوره.

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

تازه میتونی از شیرهای مدت دارم براش ببری تا چند ماه قابل استفادس مواد نگهدارنده هم نداره 

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2706