2737
2734

کارشناس پوست و مو هستم ،هیچ دارویی نخور چون با قطعش برمیگیردن ،دستکاریشون نکن تا یکماه از صابون مریم گلی استفاده کنید و بعداز از یکماه هم باید از اسکراب صدف دریایی و ماسک پیلاف استفاده کنید، جهت مشاوره بیشتر 09166732774

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما پیاز زدم سیب زمینی زدم خیار زدم گوجه زدم ماست زدم انواع صابون زدم یخ زدم ماسک شنی زدم ...

اینا رو می دادی من غذا درست کنم😂

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2738

ببین اول عزیزم یه سري چیزا رعایت کني زوده زود خوب میشي

شیريني‌جات اصلا نخور شکلات و اینا..

غذاهاي چربب اصلااا نخور

گرمي جاتم اصلا نخور

با آرایش نخواب و بدون ضدد آفتاب نرو بیرون

جوشاتم اصلا دست کاري نکن که بدتررر میشن جاشم میمونه

من خودم یه زماني پرر جوش بودم همینارو رعایت کردم(با یه سري ماسك، که الان اصلااا جوش ندارم فقط موقع پ شدن دو تايي میزنم😂)

ببین ماسك عسل+آبلیمو+گلاب فوووقق العادست

آلوئه‌ورا ام اگه گیاهشو بخري از عطاري ژلشو در بیاري خیلي خوبه

روغن نارگیلم هر شب موقع خواب بزن اینم عالیه هنوز که هنوزه میزنم پوستم شفاف شده.

کرم جوش سینره ام خوبه🌼

.𝑬𝒗𝒆𝒓𝒚𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈 𝒊𝒔 𝑩𝒍𝒖𝒆
اینا رو می دادی من غذا درست کنم😂

😂😂😂😂😂..دیوونه😂

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
عزیزم کاربرد ازیترو چیه؟ فقط واسه جوشه؟ ضرر نداره واسه بدن؟

خب همه ی داروها یه عوارضی دارن،،اما آزیترو کلا واسه عفونت هایی که توی اجزای صورت هستن بیشتر کاربرد داره مثلا عفونت حلق یا همون جوش ها...

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2706