2737
2739
عنوان

مادرشوهرم ساعت ۶ صبح زنگ زد ب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2282 بازدید | 123 پست
اخه عروسا چقدر بدجنسن بابا مادرشه  من خودم واسه پسرم که ۴ سالشه جون میدم اینقدر زحمت میکشم برا ...

من اگ‌بدونم واقعی مریض شده ک حرفی ندارم ..میدونی این کارا و حس دلسوزی خیلی زندگی زناشویی رو تحت تاثیر میده هی میگه من تنهایم ک شب راحت نمیتونیم بخوابیم مثلا اینقد حس ترحم و دلسوزی ایجاد کرده برای همسرم ک یه آبمیوه بیرون میخایم بخوریم شوهرم یادش از مامانش میفته از گلوش نمیره پایین..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بیامرزه پدرتو عزیزم.درک کجا بود عزیزمن ۸تا بچه داره بخدا سر همین فشارش هر ۸تا بچه چ دختر چ پسرو ...

فداتشم گلم

خدا شانس بده

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
بله کسی ک الکی زنگ بزنه. بچه زاییده هنر ک نکرده  ما هم بچه پدر مادرمون هستیم والا رعایت میکنن. ...

ببخشید زنگ زدن ایشون چه ربطی داره به خلوت خصوصی شما؟ مسافرت و خرید که میرین یا تو خونه دوتایی با همین بگین گوشیشو خاموش کنه همسرتون ولی دلیل نمیشهکه بگین مثلا هفته ای دو بار به بچش زنگ نزنه که تو اون مواقعی که شما میگین جواب نده خب

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2731
عزیزم شوهرم منم همینه اگ جای شوهر تو بود خدای شاید شبام منو تنها میزاشت بره پیش ننش . مامان اونم لوس ...

آخ منم کشیدم همینو اشکم در آمد آخه خودم کلی زحمت کشیده بودم خبر مرگم غذا درست کرده بودم کوفت کنیم

من اگ‌بدونم واقعی مریض شده ک حرفی ندارم ..میدونی این کارا و حس دلسوزی خیلی زندگی زناشویی رو تحت تاثی ...

ببرش مشاور یا خودت با یه مشاور حرف بزن ببین چی کار کنی البته اگه واقعا زندگیتو تحت تاثیر قرار داده

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2740
اره متاسفانه بیچاره پدرومادرها بچه بزرگ کن زحمت بکش😔😔😔😔😔

اخه ببین من خودمم بچه دارم بخدا شب تا صب بالا سرش بیدارم ولی وقتی بزرگ شد ازش هیچ انتظاری ندارم کرد کرد نکردم فدا سرش من خودم خواستم بچه بیارم منتی نیست که بگم بزرگ شد باید جبران کنه 

دخملم نفس
بدون انتظار بچه بزرگ کنیم لطفا قرار نیست پسرت بزرگ شد پسرتو تو استرس بندازی که براش ناز کنی که چی بش ...

میخاستم خودم این جوابو بدم بهش ،حال نداشتم،خیلی تعجب کردم که الان چون واسه بچش زحمت میکشه انتظار جبران داره!!!!!!!!!!کسیکه غرق باشه تو عشق بدونه هیییچ انتظاری جونشم فدا میکنه،اونیکه واسه بچش زحمتی میکشه ومنتظر جبران شدنش میشینه یا به جبران فکرمیکنه برام قابل درک نیس....این یعنی همه مادرا یکسان نیستن .

اره متاسفانه بیچاره پدرومادرها بچه بزرگ کن زحمت بکش😔😔😔😔😔

ی لحظه فقد تصور کنن زن داداششون با مادرشون همچین رفتاری داشته باشه چقد ناراعت میشن اونم ی مادره...

تنهایی شاید ی راهه راهیه تا بی نهایت....
بدون انتظار بچه بزرگ کنیم لطفا قرار نیست پسرت بزرگ شد پسرتو تو استرس بندازی که براش ناز کنی که چی بش ...

چ ربطی به انتظار داره اینکه مادرشو دکتر ببره انتظار زیادیه🤔

اصلا اولاد اگه بدرد پیری نخوره به چ دردی میخوره مگه پدر مادر یه عمر زحمت میکشن که اون بچه عصای دستشون بشه . بعدش با ازدواج چرا باید فاصله بینشون بیفته بیایید انصاف داشته باشیم هیچ پدر و مادری بد بچشونو نمیخوان مطمئن باش واقعا حالش بد بوده وگرنه پسرشو اذیت نمیکرده

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
دقیقا مادر منم همینه گاهی اوقات بابام میره سفر یا واری واسش پیش میاد مادرم تو خونه ویلایی تنها میمون ...

دقیقا حرفت درسته بیشتر عزیزمیشن اینا ک سیاست دارن...مامان منم شده مریض بوده توخونه حالش بد بوده من تلفنی یه ساعت باهاش حرف میزدم نمیگفته بهم ک من متوجه نشم یه وقت نرم کاراشو انجام بدم بعد مامان این همیشه ب خودش میرسه کلی داروی تقویتی میخوره میره سرم وصل میکنه ک سرحال بشه بعد میگه آی حالم بد بود رفتم زیر سرم بیاین کمک

فداتشم گلم خدا شانس بده

دقیقا همینه خدا شانس بده تا پدرشوهرم بود از گل نازکتر ک بهش نمیگفت یعنی جوری بود ک مادرشوهرم همش با اون دعوا غرغر فوش پدر مادر فلان اونم مثلا سر اینکه چرا بعدازظهرا میخوابه بعدشم ک فوت کرد بچها از قبل بیشتر والا من با اینکه هوای مادرشونو داشته باشن هیچ مشکلی ندارم با اینکه اون الکی فیلم بازی میکنه و فکر میکنه زرنگه مشکل دارم.تازه بعضی وقتا میشینه خاطره تعریف میکنه میگه من ن واسه فوت پدرشوهرم رفتم ن مادرشوهرم به حاج اقااماجازه ندادم ک بره اصلا نمیدیدم مادرشوهرمو هرکی زندگی خودشو داشت و فلانواینا.منکه پیش همشون با خنده میگم الگوی من مادرشماست میخوام دقیقا مثله خودش باشم خیلی باسیاسته و با بختو اقباله

محکم بشین دلم این دور اخره
2706