2733
2734

بچه ها این کاربری مال دختر عمومه الان پیش همیم با دوس پسرم کات کردم بهونه الکی اوردم که خواستگار دارم اونم کلی گریه کرد ولی نگفت ازدواج نکن خودم میام خواستگاریت ... یعنی چی اخه ... یعتی دوسم داره یا نداره ... ادمی نیست کسی رو که دوست داره بزاره راحت از دستش بره

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
خب شرایطشو نداره لابد

داره

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو یه رابطه  بودم ک پسر اشک میریخت به وسط اقیانوس آرام 

حالا میفهم اشک هاش از ته دل نبودن فقط و فقط واسه خر کردن من بودن ک من عداب وجدان بگیرم و خودمو بی چون و چرا فداش کنم 

این بدترین حالت ممکنه 

خوشبیینانه اش اینک دوستت داره ولی توان و فرصت ازدواج ندازه و نمیتونه با اینده ات بازی کنه ک قطعا به نظرم احتمالش کمه 

و با اشک و اه و گریه فقط مبخواد تحت تاثیر قرارت بده ک نرو خودتو بی چون و چرا فدای من کن و توقعی نداشته باش

نظرمنه شاید درست نباشه 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2731
منم تو یه رابطه  بودم ک پسر اشک میریخت به وسط اقیانوس آرام  حالا میفهم اشک هاش از ت ...

شرایط مالی داره .... احساس میکنم یه کفتاره واقعیه😭😭😭😭 نیم ساعت گریه کرد ولی نگفت من میام خواستگاریت به اون جواب منفی بده

تو ابنمکی  یا اینکه کلا نمیخواد مسیولیت قبول کنه کات کن ب نظرم

کات کردم دیگه گفتم دارم عروس میشم

شرایط مالی داره .... احساس میکنم یه کفتاره واقعیه😭😭😭😭 نیم ساعت گریه کرد ولی نگفت من میام خواستگا ...

گیرم خوش بینانه میخواد ولی نمیشه 

چه جوری میتونی با پسری ک  به جای اینک منطقی  باشه میزنع زیر گریه اعتماد کنی 

گریه میکنه ک تو رو خام خودش کنه

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2738
گیرم خوش بینانه میخواد ولی نمیشه  چه جوری میتونی با پسری ک  به جای اینک منطقی  باشه ...

نمیخوام باشم باهاش اما تصور اینکه اینهمه مدت دروغ گفته دوسم داره و فقط براش زاپاس بودم حالمو بد میکنه ... واقعا میخواستم کات کنم از قبل هم

نمیخوام باشم باهاش اما تصور اینکه اینهمه مدت دروغ گفته دوسم داره و فقط براش زاپاس بودم حالمو بد میکن ...

فاک رو نشونش بده 

تجربه داری حداقلش و اینجوری راحت قافیه رو نمیبازی هرچند ک الانم اتفاقی نیفتاده ولی پسر ها رو بهتر شناختی

فاک رو نشونش بده    تجربه داری حداقلش و اینجوری راحت قافیه رو نمیبازی هرچند ک الانم اتفا ...

ممنونم عزیزم که وقت گذاشتی 🖤🧡 دیگه از این به بعد حرف های یه پسرو زود باور نمیکنم ...

شرایط مالی داره .... احساس میکنم یه کفتاره واقعیه😭😭😭😭 نیم ساعت گریه کرد ولی نگفت من میام خواستگا ...

بهت عادت کرده ولی نمیخواد ازدواج کنه باهات 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻