2733
2734
یه مشاوری میگفت که این رابطه ها ناتمامه و برای این که مخرب نباشه باید تموم بشه بعد جدا بشید

یعنی چون تو این شکل رابطه ها دو طرف فقط از هم خاطرات خوب دارن و یه زندگی فانتزی داشتن با هم هر چند سال هم بگذره ممکنه یکی یا هر دو هوای اون یکی رو بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چون تو این شکل رابطه ها دو طرف فقط از هم خاطرات خوب دارن و یه زندگی فانتزی داشتن با هم هر چند س ...

برای تموم کردن این رابطه ها باید حدود ۷ ماه با هم در ارتباط باشید اما به نیاز های هم جواب ندید. این طوری کم کم میتونید از هم دل بکنید

2731
یعنی چی؟

من چون هنوز نمیخوام رابطمو تموم کنم پیگیر‌ نشدم ببینم چجوری میشه این کارو کرد اما مشاوره رو انلاین انجام دادم اگه خواستی پیام بده بهم بگم چطوری میتونی از یه مشاور کمک بگیری

من چون هنوز نمیخوام رابطمو تموم کنم پیگیر‌ نشدم ببینم چجوری میشه این کارو کرد اما مشاوره رو انلاین ا ...

منم نمیخوام این چیزا از سرم بیافتن فقط امیدوارم و چشم به راه که برگرده

2740
میفهمم حالتو ولی اگه‌ برنگرده این چشم به راهی فقط فرصتاتو هدد میده

فرصتامو هدر دادم 

آدم خیلی چیزا رو نمی تونه بگه 

اما واقعا من فکر میکنم تنها راهی که دارم منتظر بودنه

فرصتامو هدر دادم  آدم خیلی چیزا رو نمی تونه بگه  اما واقعا من فکر میکنم تنها راهی که دار ...

تو بدترین حالت باهم رابطه داشتید. همه ی اینا راه حل داره. فقط لازمه با یه ادمی که علمشو داره صحبت کنی. 

تو بدترین حالت باهم رابطه داشتید. همه ی اینا راه حل داره. فقط لازمه با یه ادمی که علمشو داره صحبت کن ...

برام موضوع خیلی سنگینه 

هرکار میکنم هضم نمیشه 

آدم اگه واقع بین باشه میبینه که خیلی چیزا هیچوقت پاک نمیشن