2733
2739
عنوان

وقتی برگشت چیکارش کردی ...

276 بازدید | 16 پست

وقتی عشقتون ول کرد رفت ..وقتی تو تنهاییش اشک ریختین و داغون شدین اما یواش یواش به روال عادی زنوگی برگشتین ..برگشت عشقتون؟

چه مدتی بعدش برگشت ؟

وقتی اومد تو چه شرایطی بودی .ازدواج کردی ک اون برگشت ..یا تو همون مجردی پسش زدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما رابطمون باهم شروع نشده بود ولی یه حسایی هردومون داشتیم و جفتمونم میدونستیم اما اون پا پیش نذاشت و مامانش میخواست دختر خواهرشو بگیره براش...من خیییلی عذاب کشیدم چون واقعا دوسش داشتم ولی خب چاره دیگه ای نداشتم

یکسال بعد زمانیکه که دیگه کم کم داشت از خاطرم حذف میشد سر کلاس‌ تاریخ که چرتمم گرفته بود شماره ش افتاد رو گوشیم و برق از کله م پرید

یک ماه جواب درست و حسابی بهش ندادم بعدش با کلی شرط و شروط قرار شد اشنا بشیم

دخترم الان ۲سالشه😍

2738
ما رابطمون باهم شروع نشده بود ولی یه حسایی هردومون داشتیم و جفتمونم میدونستیم اما اون پا پیش نذاشت و ...

ینی تو اون ی سال فراموشت نکرده بود 😕

ولی میگن پسرا راحتوفراموش میکنن پخصوصن اگه ازدواج کنن حتی اگه عشق چندیدن ساله باشه راحت از یادش میبرن و بمیچسبن ب زن خودشون ..ولی مطمعنم دل شکستن تاوان داره ..زمین بشدت گرده 

ما رابطمون باهم شروع نشده بود ولی یه حسایی هردومون داشتیم و جفتمونم میدونستیم اما اون پا پیش نذاشت و ...

جوووونم عشقتون پایدار.❤😍

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

واااای عزیزممم خداااا😍😍

ما اونجوری که دلمون میخواست زندگی نکردیم..!اونجوری زندگی کردیم که مجبور بودیم:))🍂
ینی تو اون ی سال فراموشت نکرده بود 😕 ولی میگن پسرا راحتوفراموش میکنن پخصوصن اگه ازدواج کنن حتی اگه ...

خودش میگه فراموش نکرده بودم ولی بنظر من تو رودرواسی میگه ای حرفو اگه فراموش نکرده بود زودتر میومد جلو..به هر حال برای من که دوسش داشتم همین که بعد اینهمه مدت باز برگشت خیلی ذوق داشت ..فکر اینکه اینهمه مدت چرا نیومد نبودم دیگه

2706