2737
2734
عنوان

28روز شکرگزاری/قانون جذب بیاین

283 بازدید | 22 پست

به نام خدای فراوانی ها 

28 روز شکرگزاری رو قراره‌ از فردا(دوشنبه) شروع کنیم

شکرگزاری یکییییی از مهم ترین چیزاییه که باید ورد زبونمون باشه و نعمت های خداوندو حسسس کنیم تا به سمتمون روانه شن

بچه ها ما از دیروز بازی فراوانی شروع کردیم 1 میلیون داشتیم الان همشو خرج کردیمم خدایا شکر

گفتم دورهم این بازیو انجام بدیم الان تو تلگرام گروهو زدیم برای انگیزه و انرژی مثبت بیشتر الان با ۱۸ تا از نی نی سایتیا تو گروه هستیم دوست داشتید بگید لینک گروهو بزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار تا من تلگراممو نصب کنم بعد بیام

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
2728
2738

من تلگرام ندارم 😭

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

گروه تشکیل میدی تعداد اعضا زیاد میشه بعد برا خودت یا بقیه تبلیغ میکنی پول در میاری بعد میگی جذب کردم 😐😐😐 تا حالا هرررررچی گروه رفتم همین بوده اگه شمام اینطوری هستی یا هدفت اینه خدو بر تو ... ولی اگه نیتت خیره و انرژی مثبت و همراهی پس درود برتو 😊😐 

2706