2752
2734
عنوان

ترس از زایمان در بارداری 😪😓🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 141 پست

من طبیعی بودم و خیییلی راضی بودم

انشالله هروقت باردار شدم تصمیم دارم باز طبیعی بیارم 

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۶ 😪

زنداداشم ۱۴ سالش بود زایید نترس

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2731
برای من ک خیلی سخت گذشت اینقدر اتفاقا افتاد ک اینقدر زیادن وقت نکردم بنویسم بزارم نینی سایت خیلی سخت ...

خدا ببخشه بهتون بچه اتونو...سوزن بیحسیو کی میزنن درد قیچی واینا احساس میشه؟

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
ای گل گفتی ولی سز کنه حداقل ترس طبیعی نداره

طبیعی ترس نداره درد داره 😂😂

نترس اسی یه شبم مثل من زار و پریشون میشینی کامنت میزاری خوابت میاد 😂😂😂

واسه سلامتی بابام دعا کنید😭😭😭😭😭😭            بابام رفت تو کما😭😭😭😭😭😭