2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از اول قبول نمیکردم که خونم نزدیک خونه ننش باشه که الان بعد۳سال به غلط کردم نیوفتم ...

احساسی تصمیم گرفتم  خواهرام گفتن قبول نکنا منه احمق گفتم نهههههههه مامانش مهربونه ...ااااااره خیییییلی 😈

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
2738

من اگر برمی گشتم به عقب هم کاری از دستم برنمیومد چون مقصر تموم اتفاقای بد گذشته و دعواها مادرشوهره عوضی هست

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یازده سال گذشته ... گیر نمیدم کمتر غر میزدم خیلی چیزارو بابد بی اهمیت میگذشتم..بیشتر برای خودم ارزش قائل بودم.. ولی هنوزم دیر نشده به یه سازگاری رسیدم و الان لذت میبرم از زندگیم

2706