2733
2734

دو هفته پیش سوتفاهمی پیش اومد که نیومد حلش کنه.۱ هفته قبلم گوشیش خاموش بود گفت میرم خونه ببینم و زود برمیگردم . مامانش زنگ زد احوالپرسی گفتم گوشیش خاموشه زنگ زدن به دوستش که باهم رفتن بعد با گوشی دوستش زنگ زد و گفت چکار واحبی اداری چرا چکم میکنی و ... 

دیگه قهر کرد الانم نیست🙄 منو ترسونده احساس امنیت ندارم اصلا😐

بنظرتون بهترین کار چیه و چرا رفتارش اینطوریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوه اوه ،،،!

ولش کن محلش نده همین

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2738
اوه اوه ،،،! ولش کن محلش نده همین

۷ سال دوست بودیم گفت مگه من شده شبی نباشم که زنگ زدی خونوادم آمار مو میگیری مگه چکار کردم. دیگه منم قهر کردم اونم نیست 

عقد ولی همون نامزد حساب کن

خوب عزیزم ببین من شوهرم دقیقا مثله نامزدت بود نه توو دوستی درست شد نه توو عقد نه بعده عروسی.در حدی که دیگه اومدم خونه پدرم باید مغژه آهنی داشته باشی .این آدم مطمعن باش آدمه بی مسیولیت و بی بندو باریه منم فک میکردم درست میشه و تا الان ادامه دادم اما فهمیدم آدمی که درست باشهدرسته و آدمه اینجوری همینه به قوله معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست از الان با خودت کنار بیا و تمومش کن تا........

خدایا شُکرت❤🧿
2706