2733
2739
عنوان

صداهاي اطرافم خيلي آزارم ميدم،مثلا صداي پلك زدن چشمم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 159 پست
والا همه ولی من نمیدونستم پلک زدن صدا داره هنوزم صداشو نشنیدم 

استارتر داره خودشو عذاب ميده وگرنه صدا نداره يا اگه هم داشته باشع خييييييليييييي كمه اولين باره همچين چيزي ميشنوم 

منم واسه اولین بار میخوام بگم احساس میکنم صدای حرکتای جنین رو میفهمم😶😶

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه نميشنون به هركي ميگم ميگه نميشنوم منم خيلييييي وقته اينجوريم تا الان گوگل كردم ديدم نوشته نادره ...

حتما برو دکتر اعصاب دارویی راهی داره که تو گوگل نوشته مثلا صداهای عادی اذیتت میکنه صداهای دیگه ام میشنوی 😯خیلی میره رومخ

بیماری اسکیوزوفینی داری . یعنی حساسیت به صداها . مربوط به مغز و اعصاب . یا برو دکتر . یا گوشگیر ...

موقع خواب كه فقط نميشنوم

هميشه ميفهمم صداشو

و بقيه صداهاهم هميشه اعصابمو خورد ميكنه

جدي نگرفته بودم بااين كه ميدونستم بيماريه

ولي اينو كه تو نت زدم داره ترغيبم ميكنه برم دكتر

فقط نميدونم چه دكتري

🍓🐣🍒
2728
خوب اون موقع باید چی کار کنه اون که صدای پلکشو میشنوه این همه صدا ببخشید اسی قصد توهین ندارما ولی مث ...

از درمان دقیقش اطلاع ندارم دوست عزیز

ولی فکر نکنم درمان قطعی داشته باشه

من خودمم صدای غذا کسی ک با دهن باز ملچ مولوچ میکنه به شدت آزارم میده.اما وضع من خیلی بهتر از اسیه

میتوانم ذهن شما را هم طراحی کنم😍

حالا پلک زدن صداش چطوری هست؟؟ 

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2740
میگم منم وقتی سرمو رو بالش میزارم انگار یکی تو گوشم داره را ه میره کیا اینطورین؟

من.جتی یبار صدای کوبیدن یه چیزی رو تیراهن میشنیدم.هی میگم سرصبحی اخه کدوم بیشعوری داره ساختمون میسازه.

💞I love you, when you call me senorita💞
از درمان دقیقش اطلاع ندارم دوست عزیز ولی فکر نکنم درمان قطعی داشته باشه من خودمم صدای غذا کسی ک با ...

منم یه دوره این مشکل رو داشتم 

دکترم بهم گفت نویز های رنگی رو دانلود کنم هرجای حس کردم دارم اذیت میشم (مثلا سر میز غذا و..)  اونارو با هندزفری گوش بدم

مثل نویز سفید 

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
از درمان دقیقش اطلاع ندارم دوست عزیز ولی فکر نکنم درمان قطعی داشته باشه من خودمم صدای غذا کسی ک با ...

خوب آرع منم دقیقا این طورم خیلیا از صدای غآ خوردن کسی بدشون میاد اصلا ادب حکم حکم میکنه آروم بخوره شالاپ شولوپ نکنه😑ولی اسی یه چیز غیر عادی میشنوه آدم اذیت میشه🤔😕

2706