2737
2739
عنوان

شوهرم فقط ب فکر خودشه 😑😔 متاهل ها لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 8678 بازدید | 156 پست
من شوهرم بیشتر چون قرص اعصاب میخوره پانیک داره روزی ۱۴  تا قرص میخوره دیگه کاریش نمیشه کرد اولی ...

بیچاره خب شوهرت بخاطر داروهاشه چ بد ! 

واقعا روزی ۳ بار الکی نمیگه ؟ تازه ب هم رسیدن 😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😒😭گاهی اوقات خوابم میگیره همسرم دعوام میکنه میگه انگار دارم براش کتاب داستان میخونم   😂😂

ولی جدای از شوخی خواهرم خودت رو درمان کن.

نزار مثل من بشی که بعد از ده سال زندگی مشترک و یه بچه هنوز یه بارم ارضا نشدم

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
 واقعا نمیدونم چی بگم. اما مردها اصلا از این مدل رابطه متنفر اند.

میدونییی من  چون روم نمیشه ب همسر میگم لامپ خاموش باشه راحتترم اونم میگه من چشم نمیبینه نمیتونم کاری کنم دوس دارم ببینمت.. اگه لامپ خاموش باشه تا جایی ک یتونم همکاری میکنم اما خودم لذتی نمیبرم. 😒🙄با دخول حسی ندارم

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
2731
چقدر سردِ رابطتون  . بعدش عصبی نمیشی؟

همیشه حس میکنم همه همینطورن.. اگه مگه بقیه چیکار میکنن من هیچ بلدنیستم. فقط مثل ی عروسک دراز میکشم همیییین... کل زمان هم شاید بزور ب رب دقیقه برسه

خوب وقتی نمیگی بش اون چی کار کنه؟ مغزت رو که نمیتونه اسکن کنه بخونه. مشکل از رفتار توهه نه اون

بخدا خجالت میکشم چندباری هم شده بخاطر اینکه ازم سوال میکنه بعد رابطه من گریه کردم روم نشده 

2738
اشتباه میکنی کلا داری خودتا از همه چی سلب میکنی . باور کن شوهرتم چند سال دیگه خسته میشه 

😔😔من همیشه خودم غریزه اش دارم چون ارضاع نمیشم دلم رابطه میخاد اما چیکارکنم نمیشه روم نمیشه نمیتونم بگم همسرمم کاری نمیکنه خودش

هردفعه بعد رابطه بهم میگه تو اصلا حسی هم داری لذتی هم میبری منم میگم نه اون میپرسه چرا من چیکاربایدک ...

خوب عزیزم مختصر بت بگم: داری زندگیت رو عملا به فنا میدی متاسفانه. مردها هم ادم اند. رابطه ج..ی یه رابطه دو نفرست. این رفتار تو باعث میشه حس خوب و رضایت بخشی از رابطه اتون نداشته باشه. و واقعا زندگی بدون رضایت جنسی لنگ میزنه یه جای کارش

همیشه حس میکنم همه همینطورن.. اگه مگه بقیه چیکار میکنن من هیچ بلدنیستم. فقط مثل ی عروسک دراز میکشم ه ...

نه همه اینجور نیستن . بهتره الان ک جوان هستین و پر از شور و نشاط هستین با یه دکتر خوب در موردش صحبت کنی تا راهنماییت کنه تا بتونید بهتر و بیشتر لذت ببرین . یه اصل مهمه زندگیه ما عروسک نیستیم ادمیم و با احساسات خیییلی زیاد و غرایز مختلف 

هردفعه بعد رابطه بهم میگه تو اصلا حسی هم داری لذتی هم میبری منم میگم نه اون میپرسه چرا من چیکاربایدک ...

این خجالت تو نه نشانه حیاست، نه دختر خوبی بودن و ... یه نقص رفتاریه. تا زندگیت خراب نشده یه فکری به حالش بکن.

جون مادرت من رو کم بخندون . الانه که شوهرم به عقلم شک کنه چون دوباره بلند شد و یه نگاه عاقل اندر صفی ...

😩😅😅😅😅میخاستم یچیز دیگه بگم بخندی حالا ک اینطور شد دیگه نمیگم. 😂

😒😭گاهی اوقات خوابم میگیره همسرم دعوام میکنه میگه انگار دارم براش کتاب داستان میخونم   😂😂

یا خدا واقعا اینجوری ب همسرت برمیخوره بعدا خدایی نکرده ب مشکل میخوری حتما برو دکتر من همسرم دیر انزاله خودمم دیر ارضا میشم رابطمون شاید یکی دوساعت طول بکشه با کیفیت عالی  اما اگه یه وخ همسرم زودتر از من ارضا شه کلی ناراحت میش معلومه ک حس بدی داره از اینک نتونسته زنشو ارضا کنه و ب هر طریقی شده سعی میکنه منم ب اندازه اون حتی بیشتر لذت ببرم ببخشید واضح گفتم ک عواقبشو بدونی این کارات باعث میشه همسرت احساس ضعف کنه و غرورش بشکنه از ما گفتن بود 

یا خدا واقعا اینجوری ب همسرت برمیخوره بعدا خدایی نکرده ب مشکل میخوری حتما برو دکتر من همسرم دیر انزا ...

اره واسه مردا مهمه ك زنشونم لذت ببره واسه منم تا مطمعن نشده ول نميكنه

2706