2737
2734

بچه ها من تو شهر غریب زندگی میکنم و دو سال عروسی کردم خیلی تنهام تنها دلخوشیم همسرمه، اونم صبح ها میره سرکار تا هفت غروب 

با کلی قرض و اینا چند ماه خونه خریدیم

همسرم نمیتونه قسط بده از فردا کار نیم وقت گرفته تا یازده شب

حسابداره

دلم گرفته نمیدونم دعا کنم جور نشه بره سرکار یا دعا کنم موفق باشه😢

چون اینجا غریبم و با محیط اینجا آشنا نیستم همسرم نمیزاره برم سرکار 😔

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کن جور بشه که زودتر مشکل مالی حل بشه و نخواد تا دیروقت سرکار باشه 

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2728
منم ۷ سال ت  ی روستا تو عسلویه بودم  آب و گاز نبود  بیرونم تعطیل نمیسد برم

خیلی سخته😢

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

تنها راهت اينه بري سر كار بگو دارم افسرده ميشم راضيش كن، يه كار زنونه نزديك خودتون پيدا كن كه كمك خرجم بشه

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️
کدوم شهری گلم؟

شهریار

2738
دعا کن جور بشه که زودتر مشکل مالی حل بشه و نخواد تا دیروقت سرکار باشه 

خداکنه یه فرجی بشه

تنها راهت اينه بري سر كار بگو دارم افسرده ميشم راضيش كن، يه كار زنونه نزديك خودتون پيدا كن كه كمك خر ...

قبول نمیکنه میگم جای اینکه تو نیم وقت هم بری من میریم‌سرکار چه فرقی داره زیر بار نمیره

قبول نمیکنه میگم جای اینکه تو نیم وقت هم بری من میریم‌سرکار چه فرقی داره زیر بار نمیره

بايد قلقش بياد دستت كه چه جوري راضيش كني، خودتو بزن به افسردگي بگو بايد برم دكتر اعصاب قرص بخورم بگو از اينترنت خوندم دارم افسرده ميشم يه همچين چيزايي

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️