2733
2734
عنوان

من با اين شرايط خوبى كه دارم چرا مجردم اخه؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظر من سن ازدواج ۲۵ به بالاست پس اصلا دیر نشده نگران نباش

بعد ازدواج یهوییه یهو میبینی قسمتت میشه😊

فقط آدم منزوی نباش فعال باش ولی اصلا نمیخواد نگران باشی یا برای جذب کردن کسی به خودت نقش بازی کنی

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2740

بیازنداداش من شو😍😜

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

فردا برم ببینم میتونم تغییر جنسیت بدم بیام سراغت  

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂

اوناییه که ادم خودش دوست میشه معمولا از خواستگار سنتی شرایط داغوون تری دارن

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
آدم چه طوری میتونه سر زبون داشته باشع منم راهنمایی کنین  تیکه کلامای خاصی دارین شما،؟

نه والا من خودم خیلی خنگ بودم مجردی😁😁

ولی دیدم دخترایی که تو جامعه یا دانشگاه خیلی پسر ها رو ب خودشون جذب میکنن

مهم ترین خصلتی هم که داشتن اعتماد ب نفس بالا بوده

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
2706