2737
2739
عنوان

80 روز تا کنکور!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2666 بازدید | 58 پست
وای! ۱۸ ساعت. ماشالله موفق شدن حق شماست واقعا منم از فردا سعی میکنم میخونمممم صفرم نیستم خوبه باز

اگه صفر نیستی بایذ بگم پرستاری چیه به بهترش فکز کن 

ببین من عکس دندون بهشتیو گذاشتم جلوم هروقت خسته بشم میگم راحیل نگاه سه ماه دیگه اینجایی اصلا خوابم میپره 

نخوندم دارم با18ساعت جورشو میکشم همچینم میچسپه درس خوندن تازه کلی ازرقبات الان خسته شدن خیلیاشون ساعت مطالعشون افت کرده تاره اونا باید مطالبی که مهر خوندن مرور کنن اما تو الان میخونی برای سه ماه دیگه 

خیلیام میکن تسلط میخواد اره خب مگه ذهنمون ماهیه که مسلط نشیم ما اشرف مخلوقاتیم ذهن ما از کامپیوترم قوی تره درضمن هیچکس تاحاالا از کم خوابی نمرده سه ماه نخواب فقط بخور وبخون اینستا دوست پسر رفیق کافی شاپ تعطیل 

ناامبدی تعطیل 18یاعت بخون خدا جواب اعتمادی که بهش کردیوتلاشتو میده

مرسی... اره الان میرم پیش کتابام دیگه نمیخوام بندازم عقب ممنونم ازت

آره از خوندن لذت ببر نمیدونی من چقد دلم به این درس خوندن خوشه...  خواهش میکنم بخون و بیا جواب کنکورت رو به من حتما  اعلام کن. من دلم روشنه میدونم موفق میشی.  

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟۱۵۰ تجربی؟

بله

ایشون صفر نبود ولی خب تازه شروع کرد 

فقط3/30میخابید بقیش درس

عمومی هارو همه روخوند کاااامل فقزاز تخصصی حذفیات داشت تازه شیمی هم کامل جر اسید وباز زیستم ژنتیک حذف 

ریاضی هندسه مختصاتی حذف 

فیزیک یادم نیست بیشترین حذفو برای فیزیک داشت 

مهرماه منتظرم تا خبر قبولی تو رشته و دانشگاهی که دوسش داری رو بشنوم.مطمئنم یکی از روزها منو تگ میکنی ...

حتما بهت میگم 😅 ولی نمیدونم چرا واقعا بعد این همه مدت با حرفای شما واقعا دلم خواست برم نصفه شبی درس بخونم حتی...

2728
خیلی انرژی گرفتم!!!! وای دلم برای درس خوندنای قبلا خودم که در حد شما میخوندم تنگ شد واسه خستگیای در ...

بخون حقتو بگیر ازکنکور 

فکر سال بعدم پرت کن دور

قراره بعذ کنکور فقط تفریح کنی خخخخ

اگه صفر نیستی بایذ بگم پرستاری چیه به بهترش فکز کن  ببین من عکس دندون بهشتیو گذاشتم جلوم هروقت ...

ینی به حدی رسیدم ک پرستاری ازادم قبول شم خوشخال میشم با اینکه درسم خیلی خوب بود 

میدونی... حسرتی که ادم بخاطر کاری ک اتجام نداده خیییییلی بیشتره ادمو نابود میکنه

تلاشمو میکنم!

حتما بهت میگم 😅 ولی نمیدونم چرا واقعا بعد این همه مدت با حرفای شما واقعا دلم خواست برم نصفه شبی درس ...

برو بخون فکر کن الان روزه 

اصلا مگه ایه اومده که حتما روز درس بخونی 

تاحدی بخون که رو کتاب خوابت ببره 

2738
آره از خوندن لذت ببر نمیدونی من چقد دلم به این درس خوندن خوشه...  خواهش میکنم بخون و بیا جواب ک ...

ممنونم 

واقعا منم یه زمانی لذت میبردم از حل سوالا 

دلم اون روزارو میخواد ...

شب بیداری درس خوندنارو

نه شب بیداری فضای محازی!

چشم حتما بهت خبر میدمممم

چه رشته ای؟ 😅😅

من روانشناسی میخونم ولی با همون رتبه کنکورم تونستم روانشناسی بخونم. حتی دانشگاه های ازاد بدون ازمون برای این رشته قبول نمیکنن 😑 دوستمم خیلی شیک رفت مدیریت مالی 😂

موافقم با حرفت! تازه شبا ارامش هست خونمون ارومه!

منم شبا میخوندم بیشتر الان هم شبا میخونم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2706