2733
2739
چشمت باید به مانیتور باشه  هر سوال زمان داره  چطوری!؟

حفظیات و بلاخره باید خوند؛ولی محاسباتی کسی پیشت باشه میتونی تقلب کنی؛چشم به مانیتور مگه اونا میبینن مارو؟

من عاشق خدام😍و خدا عاشق من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا .البته من الان ۴ماهه دانشگاه نرفتم تنبل شدم بازم مجازی دوس دارم .از مهر هم گفتن شاید کلاس ها ...

منم مجازی دوست دارم 

ولی اصلا کلاسارو حاضر نشدم تو چی؟

کلا غایب بودم😂

وضعیت کرونا تو کشور هنوز قرمزه متاسفانه!

2728

برا ما رو خيلي وقته مشخص كردن مجازيه. من ترم آخر ارشدم. اين ترم فقط يه درس اختياري  دارم  ب غير پايان نامه. كاش ١٤واحد داشتم😭😕. بخته ور ها.... برام سواله كلا چطور ميشه يعني!!!؟؟؟؟فك كنم برا ما جوريه ك قشنگ ٣-٤ساعتم وقت داري بري سوالارو جواب بدي. هرجورم باشه آدم كتابو باز ميكنه ميبينه ديگه. انصاف نيس😭🤛🏻😕😐😂

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
منم مجازی دوست دارم  ولی اصلا کلاسارو حاضر نشدم تو چی؟ کلا غایب بودم😂 وضعیت کرونا تو کشور ه ...

کلاسارو اکثرا حاضر شدم .من شمالم وضعیت خیلیییی قرمزه .شما کدوم استانید؟

برا ما رو خيلي وقته مشخص كردن مجازيه. من ترم آخر ارشدم. اين ترم فقط يه درس اختياري  دارم   ...

نه بخته ور نیستیم 

نمره حضور و غیاب و ... میدن 

تو طول ترم کلی سوال میپرسن 

نصف نمره کلاسی شده 

فقط چند نمره امتحانه که اونم شرایطش خیلی سخته امکان تقلب نیست اصلااااا

2738
نه بخته ور نیستیم  نمره حضور و غیاب و ... میدن  تو طول ترم کلی سوال میپرسن  نصف نم ...

چه ميدونم. ولي بخته ورتر از منن😅. برا من خوب ميشد. چون من هميشه نمره كلاسي و تحقيق و حضور غياب و اينا نمره خوب ميگيرم از استاداا. فعالم يعني تو اون زمينه ها. ترم پيش چه درسايي ك چقد فعال بودم سر كلاساش كلاسيم خوب بود امتحانم خوب خوندم ولي سر جلسه به خاطر مثلا مرور نكردن مطالب خوب نشدم. كلا تقلبم اصلا بلد نيستم. البته بگم فك كنم از پشت كامپيوترم من نميتونستم تقلب كنم😂

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
اها از اون بچه درس خونایی😁😉 منم تقلب بلد نیستم واقعیتش!!!منم نمیتونم😑

آره 😅🤦🏼‍♀️. نميدونم بعضيا چطور بلدن تقلب.البته جدا ازاينكه وجدانم قبول نميكنه بلدم نيستم ي كلمه حرف بزنم ميفهمه مراقب. اصلا نميتونم آروم بگم. كلا كسي هم آروم بگه نميگيرم. اصلا نميشنوم.  يبار به يه پسره رسوندم مراقب بيچاره رو انداخت بيرون. اصلا مشكوك ميكنم خودم😂

2706