2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرم... دانشگاهم و دقیقا رشته ای ک بهش فکر میکردم... کلا به هرچی بخوام.. ولی یه مدت حال مثبت فکر کردن ندارم. 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2738
ججججججججججججدیییی توضیح بده

بلی من دوست داشتم عاشق بشم و ازدواج کنم از ازدواج سنتیبدم میومد

گیس گلابتون خوندم

بعد قانون جذب برای ازدواج

بعد نشستم عکسای عروس دامادا رو دیدم

بعد ۴۰ روز خصوصیات همسر مورد علاقمو نوشتم و از کائنات خواستم

بعد یه مدت با همسرم آشنا شدم و عاشق شدیم و یه ماه بعد خواستگاری و عقد و ....

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
بلی من دوست داشتم عاشق بشم و ازدواج کنم از ازدواج سنتیبدم میومد گیس گلابتون خوندم بعد قانون جذب بر ...

وییییییییی چقد عالی...عزیزم 40 روز پشت سر هم نوشتی ؟امید وار هم بودی یا هی ناامید میشدی ؟چه تایمایی مینوشتی

لا اله االله
وییییییییی چقد عالی...عزیزم 40 روز پشت سر هم نوشتی ؟امید وار هم بودی یا هی ناامید میشدی ؟چه تایمایی ...

اولش خودم و مسخره میکردم

ولی بعد جدی گرفتم و واقعا ۴۰ روز کامل نوشتم شبا قبل خواب و بهش فکر میکردم

حتی خودم و تو یه ماشین سفید خارجی 😅😅😅 تصور میکردم تو روز عروسی

که دقیقا همین شد و ماشین عروسیمون هم سفید بود و خارجی🤪🤪🤪

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
توضیح بده چطور رسیدی

برای پول بازی فراوانی رو انجام دادم و اینکه حس بچه پولدارا رو میگرفتم. برای کار هم مشخصات کاری که میخواستم مثل ساعت کاری و محدوده منطقه و ... رو نوشتم و از خدا هم خواستم و تصور میکردم دارن میگن خانوم مهندس هستن و همکارا میگن نه ایشون ده میان. اخه از اینکه همیشه صبح زود میرفتم سرکار خسته شده بودم و دلم میخواست ساعت کارم ده به بعد باشه. الان ساعت کاریم از 1 ظهر شروع میشه. کلی فایلای صوتی امیر شریفی رو گوش دادم بخوام برات بگم حوصلت ممکنه تو خوندنش سر بره

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!
اولش خودم و مسخره میکردم ولی بعد جدی گرفتم و واقعا ۴۰ روز کامل نوشتم شبا قبل خواب و بهش فکر میکردم ...

وای وای امیدوارم کردییی ..من اگ شغلشووو بنویسم جواب میدهههه؟به نظرت صبحا بنویسم یا شب ها؟دقیقا چه جوری بنویسم یه دونه اشو بگو

لا اله االله
2706