2733
2739
عنوان

عصر جدید امشب

444 بازدید | 34 پست

دلم سوخت دوس داشتم مردی که رومداد کار کرد ببره چون فوی العاده بوووود با چشم غیر مسلح واین کارا شاهکاره...خواننده ادامیومد صداش جالب نبود..اسکیت بازا بدک نبودن..شعبده باز هم که زنش لحظه ای که فهمید اجرای شیشه گری برد دست ب سینه ن دست زد ن چیزیحرص خورد....اما خدایی ۳۰تومن کم بود کاش بیشتر ب اون تراش ماری میکرد پول میدادن....حقیقتا انتظار داشتم کارت طلائی بهش بدن 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امشب ندیدم ولی دیشب دخترا خوب بودن دوست داشتم

مگه عصر جدید هس؟چن‌وقته؟

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

اون موسیقی ها چیزی نبودن 

کاش همون آقا که مداد تراش میداد میرفت بالا با اون پسر که آهنگ محسن یگانه رو‌خوند

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2738
مگه عصر جدید هس؟چن‌وقته؟

دوهفتس داره میده شنبه هل ویکشنبه ها با هفت اجرا...

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

آره بریم روبیکا رای بدیم بیاد بالا خیلی دوسش داشتم حیف شد

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2706