2737
2739

سلام مامانای گل من پسرم ۹ماهشه واز ۶ماهگی فقط دمپخت مرغ وپوره سیب زمینی و سوپ اونم بدون هیچ ادویه ای درست میکنم بهش میدم حس میکنم دیگه این غذاها تکراری شده شما چ غذای مقوی وبدون ادویه ای به بچه هاتون میدین غذای جدیدتون چی هست واسه کوچولوم؟؟؟؟

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از ٦ ماهگي

يه روز سوپ مرغ ميپختم يه روز بلدرچين يه روز ماهيچه

مثلا برنج و آب پاي مرغ و هويج رو ميپختم مثل سوپ

يا تو سوپش ماكاروني ميزدم،جو پرك،كندم

براش حليم ميپختم،تو سوپاشم همه سبزيجات رو ميزدم 

كلا تنوع ميدادم به غذاهاش

به بچت بلدرچين و آب پاي مرغ رو حتما بده عاليه

ازهمونموقعه ها همه چی دادم دیگ ازغذای خودمون له میکردم میدادم آبکی میکرومدم

وا غذای ادویه دار؟؟؟ن من میترسم زوده از حالا 

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉

من دخترم متولد اخر مهر 98 هست

الان بهش فرنی با پودر بادام، زرده تخم مرغ با یکم شیر، پوره سیب زمینی،  سیب درختی اب پز، هویچ اب پز، موز له شده با یکم شیر، سوپ ( که شامل دال عدس، گشنیز، جعفری، برنج و یکم اب پای مرغ هست) و برنج له شده با اب گوشت،  نان نرم ( وسط نان باگت و سنگگ و بربری یا لواش )  با کره،  سرلاک و شیر خشک و شیر خودم میدم. فقط غذاهاش ادویه. نمک و شکر و نبات و...  اصلا نداره. 

دوبار هم بهش از غذای خودمون تیلیت ابگوشت دادم. (نمیدونم املاش چه جوریه). ولی خیلی با ذوق خورد.

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
2738
عدس و جو میدی؟ تخم بلدرچین؟ 

فقط عدس تو سوپ ودم پختش ریختم

من از ٦ ماهگي يه روز سوپ مرغ ميپختم يه روز بلدرچين يه روز ماهيچه مثلا برنج و آب پاي مرغ و هويج رو ...

بلدرچین ندادم ولی پای مرغ زیاد دادم بهش

من دخترم متولد اخر مهر 98 هست الان بهش فرنی با پودر بادام، زرده تخم مرغ با یکم شیر، پوره سیب زمینی، ...

من همه اینارو دادم و میدم جز موز و هویج که دکتر بخاطر یبوست حذف کرد، روغن زیتون و کره و جو دوسر و عدس و نخود فرنگی و لوبیا سبز هم به اینها اضافه کنید 

با اینکه نسبتا خوب میخوره ولی وزنش این ماه اصلا بالا نرفته 

ماش و دال عدسم خاصيت زيادي داره دال عزس رو با سيب زميني مثل عدسي درست كن خوشمزه ميشه ماش رو با برن ...

مرسی گلم

بلدرچین ندادم ولی پای مرغ زیاد دادم بهش

بلدرچين بده عاليه

من هنوزم برا پسرم كه ١٩ ماهشه درست ميكنم يا با برنج يا با جو يا سيب زميني

تخم بلدرچينم عاليه من آبپز ميكردم با سرلاك قاطي ميكردم پسرم دوست داشت ميتوني تو سوپشم بريزي

بهش فرنی بده یا حریره. توش موز.سیب با خرما بریز هر روز به طعمی بده تا طعم های متفاوت رو تجربه کنه. تو سوپ با کتش هم بلدرچین. ماهیچه با مرغ بریز. جو دوسر پرک. برنج قهوه ای. 

تو کتش سبزی. عدس. هویج. ماش. بریز. هر روز به طعم بده تا با مره های جدید آشنا بشه.

انواع آجیل پورد کن جز بادام زمینی بریز تو حریرش.

تخم بلدرچین بده. پوره میوه 

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
2706