2737
2734

من اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم و لوازم برقی چه ماراکهایی بخرم؟ با این وضعیت که جنس تقلبی هم زیاده چه طوری جنس خوب بخرم که زود خراب نشه؟ میشه لطفا راهنماییم کنین؟؟؟

ببین عزیزم نمیشه همه برقیارو باهم ی برند بگیری،،چون توهر برندی یچیزش خیلی خوبه،،اونموقعی ک من میخاستم بگیرم هرکدومش بهتربود بهم میداد

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

من لوازم برقيم و مارك فيليپس و بوش برداشتم به نظرم چيزاي بي موردي ك ميدوني استفاده نداري نخر عوضش مارك خوب بخر 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا لباسشوییم ال جیه خیلی ازش راضیم اولین چیزیم ک گرفتم همین بود،،بعدش توستر و یخچال وبقیه چیزا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2731
من لوازم برقيم و مارك فيليپس و بوش برداشتم به نظرم چيزاي بي موردي ك ميدوني استفاده نداري نخر عوضش ما ...

آره من هرچی ک استفاده میشدو برداشتم،،اضاف نگرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم تازه خریدم جهازمو اما خیلی از چیزای اضافه رو خط زدم...من یخچال رو هیمالیا خریدم چون تعریفش رو خیلی شنیدم و خالم هم یخچالش هیمالیاس و ۱۲ ساله دارش و گوش شیطون کر خراب نشده تاحالا....لباسشوییم کرال هست...تلوزیون Tcl..اتو کن وود..مخلوط کنم نمیدونم چیه یادم نیست...فر هم هنوز نخریدم 😊😊

🤐
منم تازه خریدم جهازمو اما خیلی از چیزای اضافه رو خط زدم...من یخچال رو هیمالیا خریدم چون تعریفش رو خی ...

منم هیمالیاس،،دوسال عروسی کردم تاالان ک خداروشکر خوب بوده خیلیم دوسش دارم😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره من هرچی ک استفاده میشدو برداشتم،،اضاف نگرفتم

منم دقيقا همين كار و كردم مثلا قهوه ساز و رنده برقي و سرخ كن نخريدم 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2738
منم دقيقا همين كار و كردم مثلا قهوه ساز و رنده برقي و سرخ كن نخريدم 

منم هواپز چای ساز بخارپز ماست مایه کن🤦 تخم مرغ آبپز کن🤦میوه خشک کن بقیشم یادم نیس🤦 نگرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر....منم یخچالمو خیلی دوست دارم😍😍ولی فکر کردم تازه میخوای جهاز بخری

نه😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی الان که نگاه کردم با استارتر اشتباه گرفتمت....😂

وای😆😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم برندهای که شما خریدین چی بود؟

وای هیچیش تو ذهنم نیس😆

لایف اسمال وسون استاروفقط یادمه،،صب میبینم بهت میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706