2737
2739
عنوان

داستان غم انگیز رفیقم

| مشاهده متن کامل بحث + 3982 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای حالم بد شد آخر شبی واقعا خدا با این بنده هایه عجیب غربش چقد غریبه رو زمین یوقتا دلم برا خدا میسو ...

همش شیطونه خواهر

خدا عقل داده انسان راه درستو انتخاب کنه من مطمئنم سر نوشت این مامانه خیلی بد میشه

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!
2728
2738

اسی گفتی خرج بیمارستان خودشو داداششو عموش میداده در حالی بعدا گفتی معتاد بوده و خرج خودشونو بزور در میاورده ؟

البته قصدم مچ گیری نیستا فقط کنجکاو شدم چون اینا باهم جور درنمیاد 🤔🙄

اسی اگه بیای بگی دیگه ازش خبر ندارم همین جا وسط میدان سایت جامه میدرم😐😐🤨🤨

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😭🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

یکی تو شوک درم بیاره😳

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
اسی گفتی خرج بیمارستان خودشو داداششو عموش میداده در حالی بعدا گفتی معتاد بوده و خرج خودشونو بزور در ...

اره...خرج بیمارستانو عموش داد. ولی فقط ترخیصش کردن. سارا توی تصادف فکش ضربه دیده بود کل دندوناش قاطی شده بود...هنوز سرش عمل لازم داشت...تو هفته شاید دو روز بزور میومد مدرسه...هیچ کدوم از اینا انجام نشد چون عموش پول نداشت. داداشش اگر زودتر عمل میشد یا بیمارستان بهتر پیش متخصص رفته بود نیاز نبود مغزش مختل بشه بره مرکز روانپزشکی...حتی سارا میگف پول مرکز روانپزشکی رو هم نداشتن ولی انگار مامانش که داداششو برده از  اونجا پول رو حساب کرده...

2706