2737
2734
اسلیم کوییک میگن ارزونه نمیدونم بخورم یا نه .به نامزدمم نمیخام بگم که از اون بگیرم باید با پسندازم ب ...

من اینو گرفتم 24بسته ده تاییش در ماه3تا بسته میخای اسلیم کوییک خوردم اصلااا اثر نکرد اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای خدا 😳

ال کارنتین سوخت و ساز بدن رو میبره روی چربی.

قبل ورزش میخورن 

که موقع ورزش چربی سوزی بیشتر بشه.

هیچ چیزی هم اندازه ورزش هوازی برای لاغری خوب نیست.

نه قرص نه رژیم نه غذا.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2731

بخدا همشون آمفتامبن دارن بیچاره میشین

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2738
توروخدا نخورین🙏😣

منم الان میخواستم همینو بگم، بچه ها اینا شاید اوایل عوارضی نشون نده ولی برای کبد و کلیه خیلی ضرر داره ها بعدها خودشو نشون میده ،شاید الان شما راحت وزن کم کنی و عوارض هم نبینی ولی چندوقت بعد خداینکرده کبدتون داغون میشه و جبران ناپذیره ، من چندمورد اطرافم دیدم، حالا خود دانید

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
مال من محلول1000هست حتما باید با فعالیت مثلا1ساعت باشه درغیر اینصورت تاثیری نداره

یه ساعت نمیشه میمیرم فقظ ۴۰ دقیقه به نظرت بخورم با این شرایط؟ و اینکه دوتاش کنم بهتره که بشه هزار؟

منم الان میخواستم همینو بگم، بچه ها اینا شاید اوایل عوارضی نشون نده ولی برای کبد و کلیه خیلی ضرر دار ...

همشون آمفتامین دارن،ادم سنکوب میکنه

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
یه ساعت نمیشه میمیرم فقظ ۴۰ دقیقه به نظرت بخورم با این شرایط؟ و اینکه دوتاش کنم بهتره که بشه هزار؟

نمیدونم والا منم تازه گرفتم و قرص نیست محلوله گفت انرژی بدنتو زیاد میکنه روشم نوشته برا قبل از ورزش بنظر باشگاه برو تردمیل بزن عالیه بعد خوردنش

منم برا قبل باشگاهم گرفتم

به هر حال من سه سال علوم ورزشی خوندم.

مصرف هر نوع مکمل بدون توصیه (پزشک ورزشی) حتی متخصص و... هم نه فقط پزشک ورزشی ممنوع.

ضرر داره.

مصرف غلط هر کدوم ممکنه روی کلیه،قلب،گوارش،اعصاب،بارداری،قاعدگی و... تاثیر منفی داشته باشه.

دوست دارین لاغر بشین

اصولی هوازی ورزش کنین.

موفق باشین.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
نمیدونم والا منم تازه گرفتم و قرص نیست محلوله گفت انرژی بدنتو زیاد میکنه روشم نوشته برا قبل از ورزش ...

من تردمیل دارم باورت میشه باهاش لاغر نمیشم ، دو ماه رفتم دریغ از یک گرم ولی با ایروبیک یه ماه دو کیلو کم کردم 

2706