2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره  من‌ همکار همسرم خواستگاری کرد 😂 بعد بقیه بهش گفتن خنگ این خانوم فلانیه 😲😲😲😲

این کارو اگه همکار همسر من انجام داده بود الان خشتکش رو کله اش بود  منم خونه نشین مطلق

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
اهااااای خانم هایی ک میگید شوهرم شوهرم همین سوال و از شوهراتون بپرسن عمراااااا اگه شما رو انتخاب کنن ...

اره والا بیشعورا😂😂😂😫😫

فاجعه شد...وقتی که فاحشه با پول،  باکره شد.  و باکره. از بی پولی فاحشه شد....
اهااااای خانم هایی ک میگید شوهرم شوهرم همین سوال و از شوهراتون بپرسن عمراااااا اگه شما رو انتخاب کنن ...

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
لطفابه منم بگید یا سلبریتی یعنی کی منطورتون آدم های شهرتی هستن یاهنرمندها وبازیگران

آدمای معروف بازیگر خواننده و...

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
لطفابه منم بگید یا سلبریتی یعنی کی منطورتون آدم های شهرتی هستن یاهنرمندها وبازیگران

درکل به آدمای مشهور میگن سلبریتی. تو کشور ما این عنوان بیشتر واسه بازیگرا جا افتاده

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706