2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا توبَه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731

حس ميكنم زندگي با يه سلبريتي خيلي سخته

فكر كنيد طرف مقابلتون عشقتون كسي باشه كه خيلي ها ارزوشو دارن 

من مطمئنم تو هر شرايطي انتخابم عوض نميشه و همسري كه انتخابش كردم انتخابم ميمونه 😊😊

معلومه شوهرم دلیل زنده بودنم  لعنتی نمی‌دونم چرا بعد ده سال یکم تکراری نمیشه برام

جدی اونم همین حسو داره تو روخدا چطور زندگی کردین که همچین حسی داری من همش فک میکنم ازدواج کنم طرف برام تکراری میشه یا بالعکس ؟؟؟

جدی اونم همین حسو داره تو روخدا چطور زندگی کردین که همچین حسی داری من همش فک میکنم ازدواج کنم طرف بر ...

من الان با دارم بیست و دو کیلو اضافه کردم .خودت تصورشو کن ک چقد باد کردم و زشت شدم ولی صبحی نیس ک دستمو نبوسه و نگه ک دلش نمیاد ازم دورشه بره سرکار.ما عاشقانه ازدواج کردیم و زندگی

2740
من الان با دارم بیست و دو کیلو اضافه کردم .خودت تصورشو کن ک چقد باد کردم و زشت شدم ولی صبحی نیس ک دس ...

الهی که تا آخر عمر همینطوری پیش برید ولی جدی هیچکدومتون عصبانی نمیشید از دست هم یعنی هیچ مشکلی تو زندگی براتون پیش نمیاد باورم نمیشه 

الهی که تا آخر عمر همینطوری پیش برید ولی جدی هیچکدومتون عصبانی نمیشید از دست هم یعنی هیچ مشکلی تو زن ...

چرا پیش نیاد معلومه ک میاد ولی تا حالا نشده بیش از ی شب قهر بمونیم طاقت نمیاریم